Zvýšte si objem vašich pier doma s jednoduchými a cenovo dostupnými prostriedkami

Ak chcete zvýšiť účinok masáže na pery, nezabudnite na špeciálne nutričné ​​masky. Zložky na ich prípravu sú vždy po ruke.

ĽAD

​​- pripravte kocky ľadu (je možné s bylinkovými odvarmi) a masírujte ich pery. Potom na niekoľko sekúnd prilepte utierku navlhčenú horúcou vodou na povrch pier. Niekoľkokrát opakujte takéto kontrastné procedúry, až kým nebudete cítiť mierne brnenie v perách. Dokončite masku na ľad s ľahkým kusaním pier. Výhodou tejto masky je, že účinok po nej je okamžite viditeľný a pretrváva 2-3 hodiny.

KORENIE

– ak ste pripravený kvôli kráse urobiť vážne obety, toto je cesta pre vás. Vezmite jednu štipľavú červenú papriku, nakrájajte ju a spolu so semenami výslednú zmes nalejte do horúcej vody. Zmes nechajte stáť, a keď je trochu studená, utlčte do nej vložku a vložte ju na pery 1-2 minúty. Pery sa zväčšujú, pravda budú horieť. Ak ste na to pripravení – choďte na to. Iná verzia tejto receptúry, miešajte nakrájanú papriku nie s vodou, ale s vazelínou, a máte balzam na rozmazanie povrchu pier. Necháme 2 – 3 minúty, potom bude potrebné kompozíciu umyť a na červenorené pery sa aplikuje hygienický balzam. Buďte opatrní – je vysoké riziko, že sa spáli jemnú pokožka pier.

ZÁZVOR

 ​​- vezmite čerstvý koreň zázvoru a naškrabte na strúhadle. Dajte zázvorovú hmotu na povrch pier a potom sa pokúste vytlačiť a rozdávať pery. Urobte to niekoľkokrát. Odstráňte zvyšnú masku z pery a naneste na jej povrch balzam. Výhodou masky je, že zázvor nielen zlepšuje krvný obeh a pomáha perám získať zvodný objem, ale aj osviežuje dych, čím mu dodáva jedinečnú citrónovú príchuť.

ŠKORICA

– Vezmite štipku škorice a pridajte do neho trochu olivového oleja, čím sa získa množstvo hustá konzistencia. Pridajte k nemu trochu cukrového medu a aplikujte kompozíciu na pery. Mažte pomocou zubnej kefky a potom opatrne odstráňte zlúčeninu tkaninou. Po tomto postupe, sa zbavíte vrstvy odumretých kožných buniek, olej zjemňuje citlivú pokožku pier a škorica zlepšujú krvný obeh a poskytuje príjemnú vôňu do svojho bozku.

CITRÓN

​​- vezmite si citrónovú kožu a masírujte jej pery po dobu 5 minút, kým nebudete cítiť, že pokožka vašich pier je znecitlivená a máte pocit mierneho brnenia. Potom sa môžu pery lubrikovať balzamom a nechať sa obdivovať účinkom zvodných a objemných pier.

ZDROJ:bezvreda.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>