Zubná pasta dokáže oveľa viac, než len starať sa o vaše zuby

Na čistenie zubov, rovnako ako zubná kefka, je zubná pasta jednou z vecí, ktoré potrebujete. Ale zubná pasta má veľa použitia a dnes budeme s vami zdieľať 9 z nich.

Tu je 9 podrobností o tom, ako môžete použiť svoju zubnú pastu vo svoj prospech.

Striebro

Čističe striebra môžu byť trochu drahé a je to jediný spôsob, ako vyčistiť špinavé a zafarbené strieborné kúsky. Máme skvelé správy, pretože už ich nemusíte kupovať. Jediné, čo musíte urobiť, je použiť vašu zubnú pastu. Použite malé množstvo zubnej pasty na striebro, aby ste obnovili jeho lesk a boli jasnejšie, než keď ste si ju kúpili.

Osvetlenie vozidla

Pravdepodobne čistíte len kovové časti vášho vozidla, ale svetlomety potrebujú aj vašu pozornosť. Verte tomu alebo nie, ale jediná vec, ktorá vám môže pomôcť, je zubná pasta. Vložte nejakú zubnú pastu na špongiu a pretrepte svetlá. Tým sa odstránia všetky nečistoty z vašich reflektorov.Bieliace staré klavírne kľúče

Nie je nič pekné jazdiť na klavír a žlté kľúče. Keď bielíte zubami, zubná pasta môže tiež bieľať vaše klavírne kľúče.Vaše klavírne kľúče budú biele ako kedykoľvek predtým.

Športová obuv

Zubná pasta môže tiež čistiť špinavé a plastové časti vašich tenisiek. Použite špongiu a zubnou pastou ich očistíte.

Čistič okuliarov

Na čistenie okuliarov použite zubnú pastu. Môžete tiež použiť veľmi tenkú vrstvu, aby sa zabránilo pareniu vašich okuliarov.

Škvrny na stole

Môžete očistiť poháre a iné značky na stole pomocou zubnej pasty.

Atramentové škvrny v odevoch

Všetci nenávidíme atramentové škvrny na našom obľúbenom oblečení. Ale nemusíte panikáriť, pretože zubná pasta je najlepším riešením pre váš problém. Aplikujte trochu na škvrnu a počkajte 24 hodín a dajte oprať.

Škvrny farieb v uterákoch

Farby na vlasy môžu farbiť vaše uteráky a to je nežiadúce. Môžete tiež použiť zubnú pastu, aby ste sa zbavili týchto škvŕn.

Škvrny z hmyzu

Už nikdy nebudete musieť mať strach z hmyzu. Na postihnutú oblasť naneste malú zubnú pastu a zbavte sa sčervenania a svrbenia v oblasti.

Ppienky

Zubná pasta vám tiež pomôže zbaviť nežiadúcich pupienkov ľahko.

ZDROJ:netkadin.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>