Zoznámte sa s ruským receptom vďaka, ktorému si čoskoro budeme môcť vychutnať úžasné krivky

Jar sa rýchlo blíži, takže sa musíme starať o naše telo. V procese chudnutia je najdôležitejšou úlohou strava, ktorú mnohí z nás zanedbávajú. Nezmení to však skutočnosť, že vďaka nej stratíme zbytočne kilogramy. Existuje aj niekoľko spôsobov, ktoré nám môžu pomôcť pri chudnutí.

Ruský recept

Predovšetkým samotná strava nemusí byť veľmi prísna. Všetko, čo musíme urobiť, je venovať pozornosť tomu, čo jeme a odkladať nepotrebné produkty. Pridajte k tomu ruský recept, ktorý vytvoril terapeut, Dr. Irina Stefanovska, a budeme môcť vychutnať rýchly výsledok!

Tento recept je založený predovšetkým na chrene, ktorý pôsobí zázraky pre naše telo a telo. Má mnoho úžasných vlastností:

  • je prirodzené antibiotikum
  • zdrojom veľkého množstva vitamínu C a vápnika
  • má protirakovinové vlastnosti

Okrem toho urýchľuje metabolizmus , ktorý je veľmi potrebný pri chudnutí!

Čo potrebujeme?

Nepotrebujeme veľa prísad. Len: 125 g chrenu, 3 polievkové lyžice prírodného medu a 3 citróny.

Ako vyzerá príprava? 

Chren by mal byť dobre umytý, narezaný na kúsky a zmiešaný. Potom vezmeme citrón. Nakrájajte na plátky (opúšťame kožu) a zbavte sa semien. Citrón pripravený týmto spôsobom je hodený do mixéra, v ktorom sa nachádza chren a pridávajú sa prírodné módy. Spoločne všetko, všetko pretvoríme do pohára a je pripravený!

Nezabudnite uchovávať látku pripravenú v chladničke. Mala by sa konzumovať dvakrát denne s jednou čajovou lyžičkou. Nezáleží na tom, akú formu používame – na sendviče, šaláty alebo priamo z čajovej lyžičky.

Majte na pamäti, že látka má zlepšiť prácu nášho metabolizmu, takže je to dodatok k našej strave! Účinky budú viditeľné až po troch týždňochpoužívania látky, preto ich neodporúčajte rýchlo. Zdravá strava je základom chudnutie v priebehu času, takže sa uistite, že:

  • hydratácia (asi 2 l tekutín denne)
  • jesť zeleninu a ovocie
  • prerušenie podávania soli, cukru a alkoholu
  • obohatenie stravy celozrnným chlebom
  • pravidelné a rôzne jedlá (5 denne)

Vďaka tomu si čoskoro budeme môcť vychutnať úžasné telo v teplom počasí!

ZDROJ:kobieceinspiracje.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>