Zoznam produktov na spaľovanie tukov alebo lepšie povedané, ako schudnúť bez diéty

Kto z nás by nechcel vyzerať atraktívne a mať perfektnú postavu? Súhlaste s tým, že aby sme dosiahli také vysoké výsledky a krásne formy veľa krát robíme nemožné. Niekto dokonca úplne odmieta jesť alebo konzumovať zanedbateľné množstvo, končiac diagnózou anorexie. A niekto si vyberie jednu z reklamných a módnych techník na zníženie svojej hmotnosti .

Môžem vôbec schudnúť, ale zachovať svoje zdravie? Odpoveď na túto otázku by chcela vedieť tisíce žien. A svet bez škod je teraz pripravený dať vám to v podobe … zoznamu tukových liekov. Čo je tento zoznam? Aké produkty sú v ňom zahrnuté? Ako fungujú?

Zoznam produktov spaľujúcich tuky

Samozrejme, nemôžete počkať na to, aby ste zistili podrobný zoznam týchto produktov, aby ste ich mohli už dnes zahrnúť do stravy. Veľmi chvályhodné riešenie, preto ho podporujeme tým, že vám predstavíme takýto zoznam. Takže zahŕňa:

  1. Zelenina, ktorá je bohatá na vlákninu – predovšetkým je to kapusta a všetky jej druhy. Navyše takáto kapusta v našej strave bude pre nás užitočná aj preto, že núti naše telo stráviť trávením jedla, ktoré jeme, viac energie, ako sme dostali v ekvivalente kalórií. Uhorky, artičoky, paprika, červená repa a zeler majú podobné blahodárne vlastnosti. Takže, premýšľať o tom, ako a v akej forme, môžete zaradiť takú zeleninu do denného menu.
  2. Olivový olej a olivy- Ak chcete zvýšiť výkon vášho tráviaceho traktu a sledovať výkon svojej hmotnosti – lepší produkt, než je olivový olej nenájdete. To bude stačiť na celý deň vypiť 1 polievkovú lyžicu oleja alebo zjesť 10 olív, ako normalizovať procesy asimilácie soli a tukov, a pomôže očistiť svoje telo toxínov.
  3. Máte radi pitie zeleného čaju? Tento nápoj, uľahčuje proces spaľovania kalórií a  podporuje očistu tela. Piť 4-5 šálky tohto nápoja denne.
  4. Korenie- v skutočnosti prispievajú aj k procesom spaľovania tukov. Hlavnou vecou je vedieť, ktoré korenie si môžete vybrať ako korenie. Napríklad aromatická škorica pomáha znižovať hladinu cukru v krvi a automaticky spúšťa spaľovanie tukov. Bude postačujúce pridať do jedla ¼ čajovej lyžičky tohto prášku denne, preto nielen sa budete cítite lepšie, ale aj vyzerať atraktívnejšie. Zázvor má podobné vlastnosti pri spaľovaní tukov …
  5. Maliny – nedávny výskum vedcov naznačuje, že malina obsahuje presne tie enzýmy, ktoré prispievajú k procesom štiepenia tukov. Takže ak budete jesť 10 minút pred jedlom 0,5 pohára malín – prídete o krok bližšie k vášmu snu byť krásnym, zdravým a štíhlým.
  6. Hrozienka – to je ďalší produkt, ktorý má účinok na spálenie tukov a dobre sa vyrovná s úlohou spáliť tuk. Stačí, aby ste denne jedli niekoľko zrniek hrozienok, ako sa budete cítiť lepšie a vyzerať atraktívnejšie.
  7. Citrus – ak nie ste alergickí na exotické citrusy, môžete bez obáv jesť citróny, mandarínky a pomela, pomaranče … Je pravda, že čo najefektívnejšie s problematikou boja proti prebytočného tuku je grapefruit. Niektorí odborníci na výživu dokonca tvrdia, že to je dosť na celý týždeň každý deň zjesť 150 gramov grapefruitu alebo vypiť pohár čerstvo vylisované grapefruitovej šťavy a v týždni sa zbavíte až 2 kilogramov nadváhy. Máte skvelú príležitosť skontrolovať, či je to naozaj tak, a neskôr sa s nami podeliť s nami.
  8. Mliečne výrobky, ale iba s nízkym obsahom tuku, ak chcete znížiť rýchlosť vašej hmotnosti, alebo jednoducho znížiť množstvo tuku v každý deň so svojho tela, snažte sa zahrnúť do svojho jedálnička aspoň jedného z týchto produktov – jogurt, nízkotučný tvaroh, jogurt, jogurt bez cukru.
  9. Proteínové potraviny – s cieľom zabezpečiť ich telo „budovať“ svalovú hmotu, vaše telo potrebuje bielkoviny. Takže bezpečne zahrňte do stravy, kuracie prsia, vaječné biele, ryby, morčacie …
  10. Orechy – napriek tomu, že orech je vysoko kalorická potravina, ale sú tiež bohatým zdrojom vlákniny, bielkovín a mononenasýtené tuky, a to všetko dohromady pomáha zaistiť, že váhu zníži. Takže jedzte orechy, pridajte ich do šalátov.

 

ZDROJ:BEZVREDA.COM

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>