Zmixujte soľ s cukrom a pite pred spaním: Výsledky budú jednoducho úžasné

Ak trpíte nespavosťou a inými poruchami spánku, je nepochybne dôležité, aby ste si zobrali tento mix pár minút pred spaním, aby ste videli tento účinok.

Ak si chcete vychutnať dobrý spánok, preto venujte veľkú pozornosť a berte na vedomie tento recept. Chcete sa dozvedieť viac? Zostaňte do konca.

Pite túto zmes pred spaním a budete prekvapení výsledkami

Cukor a soľ nie sú povolené vo veľkých množstvách kvôli ich potenciálnym škodlivým účinkom, ale majú aj pozitívnu stránku.

Americký Matt Stone je zdravotnícky špecialista a vysvetľuje špeciálnu kombináciu cukru a soli a jeho účinok na ľudské zdravie.

Zdá sa, že zmes z cukru a soli môže zmierniť stres, ktorý sa objaví uprostred noci a zobudí vás uprostred spánku.

Cukor a soľ pracujú ako „batéria“ pre bunky: rovnováha sodíka poskytuje dostatočné bunkové dýchanie a glukóza priamo poskytuje mitochondriu.

Prírodný recept na spanie

Tieto dve zložky sú schopné zvládnuť stres – cukor posiela signály do tela, aby zastavil produkciu stresového hormónu, ktorý ovplyvňuje metabolizmus a udržuje vás v noci.

Soľ je tiež dôležitá na udržanie podmienok homeostázy, kde je adrenalín pod kontrolou. Takže ak ste jedným z tých ľudí, ktorí cítia cirkuláciu adrenalínu, ktorá vás v noci prebudí.

Kombinácia slaného a sladkého pomáha vyrovnávať a normálnu funkciu stresového hormónu, hovorí Matt Stone, tu sú ďalšie výhody:

  • Posilňuje imunitný systém
  • Liečba bolesti hlavy
  • Liečba nespavosti
  • Zvýšenie hladiny energie
  • Zvyšuje hladiny serotonínu a elektrolytu
  • Má protistresové vlastnosti.

zloženie:

  • Päť lyžíc hnedého cukru
  • Jedna čajová lyžička nerafinovaného čaju z morskej soli

Najlepšou možnosťou je použiť organický cukor a soľ z Himalájí, ale ak nemáte tieto, aj obyčajný cukor a soľ slúžia dobre.

Postup:

Zmiešajte dve zložky a umiestnite ich do predtým sterilizovanej sklenenej nádoby.

Ako spotrebovať:

Pred spaním (alebo keď sa prebudíte uprostred spánku), vezmite malé množstvo zmesi a umiestnite ju pod jazyk a pomaly mlzajte. Vrátite sa k spánku vo veľmi krátkom čase.

ZDROJ:raisehandnow.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>