Zmiešajte tieto 3 zložky dohromady a vaše vlasy budú silné a husté ako nikdy predtým

Každý z nás by chcel mať silné a husté vlasy. Ak si všimneme, že naše vlasy začínajú padať, začíname sa obávať. Je normálne, že človek stráca vlasy až 100 denne. Avšak, ak začne vypadávať viac a začnú sa objavovať plešinky, stojí za to začať posilňovať vlasy.

Prečo vypadnú vlasy?

Vlasy vypadávajú z rôznych dôvodov. Niekedy je výsledkom stravovania, choroby alebo farmakoterapie. S vekom sa intenzita vlasov zvyšuje. Ak sú v našej rodine ľudia, ktorí sú rýchlo plešatí, môže sa to stať aj nám. Niekedy je výsledkom infekcie alebo autoimunitných ochorení. Dnes sa postaráme o vlasy.

Dnes pripravíme masku, ktorá posilní naše vlasy. Budeme používať vaječné žĺtky, ktoré obsahujú vitamíny, ktoré posilňujú vlasy. Vitamín A, ktorý sa nachádza v žĺtkoch, zvlhčuje a stimuluje ich rast. Lecitín, ktorý je tiež obsiahnutý v ňom, chráni vlasy pred rozštiepením.

Ďalšou zložkou bude med. Med nielen zvlhčuje a zvlhčuje vlasy, ale aj vyživuje pokožku hlavy a vlasové folikuly. Vďaka tomu budú vlasy zdravé a silné a to spôsobí, že to nebude ľahko vypadnúť.

Posledným komponentom bude ricínový olej. Má schopnosť preniknúť do kože a vlasových folikulov. Ricínový olej pracuje neuveriteľne dobre na vlasoch a regeneruje pH pokožky hlavy. Umožňuje tiež bojovať s lupinami.

prísady:

  • 1 vajíčko
  • 1 lyžica medu
  • 2 lyžice ricínového oleja

príprava:

  1. Všetky ingrediencie premiešajte v miske
  2. Ak látka nestačí zvýšte počet zložiek, závisí to od dĺžky vlasov
  3. Použiť masku a masíruje na pokožku hlavy
  4. Dajte na hlavu plastový vrecko
  5. Najlepšie je držať masku až 2 hodiny, ale urobte to tak, ako to čas dovoľuje
  6. Používajte dvakrát týždenne po dobu 2 mesiacov
  7. Tento čas vám umožní dosiahnuť uspokojivé výsledky

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>