Zmiešajte citrónovú šťavu s aspirínom a naneste zmes na noc na nohy … Nasledujúce ráno budete v šoku

Kyselina acetylsalicylová (vedecký názov aspirínu) má široké uplatnenie v každodennom živote.

1. Pripomeňme si, že ak vo vode, ktorá je vo váze s kvetmi, sa rozpustí tableta aspirínu, potom kvetiny vydržia dlhšie, aby zachovali krásu a urobili ostatných šťastnými, ale mnohí ľudia vedia tento trik.

2. Ak budete pokračovať v tému flóry a vplyvu aspirínu na ňu, potom pomocou liečivého lieku môžete vylepšiť štruktúru pôdy. A ak má pôda nízky obsah kyseliny a je kontaminovaná hubou  môže byť „vyliečená“ aspirínom. Stačí na rozpustenie pilulky na liter vody a naliať ju na „problémové“ lôžko.

3. Pokúste sa spustiť auto so sediacou batériou, ktorá je dôležitá pri nízkych teplotách, je potrebné hodiť na podlahu pilulky na „pohárku“ destilovanou vodou. Vzhľadom na reakciu aspirínu s elektrolytom sa batéria krátkodobo nabije, čo môže stačiť na spustenie auta.

4. Pomocou aspirínu môžete odstrániť škvrny z potu. Tmavé škvrny by mali byť namočené v kvapaline (2 tablety na pol pohára vody). Namočený v roztoku oblečenia, po troch hodinách musí byť umytý pomocou prášku.

5. Tuhé mozoly na podpätku, nazývané aj „otlaky“, sa tiež môžu ľahko odstrániť aspirínom. Je potrebné rozdrviť 5 až 6 tabliet na prášok a zmiešať s citrónovou šťavou. Polovica lyžičky je dosť. Pred vytvorením pasty pridajte trochu vody. Keď je zmes roztopená, priložte na postihnuté miesta a omotajte nohy utierkami. Potom sme na nohy vložili plastový vak. Po 5-10 minútach si môžete uvoľniť nohy a drhnúť jemne problémové oblasti pemzou.

6. Ak ste uhryznutí osou, tak aj aspirín pomôže. V tomto prípade uhryznuté miesto potrite vodou s rozdrvenými tromi tabletami aspirínu.

Koniec koncov, aspirín je skôr „sanitka“ ako prostriedok na každodenné používanie. Takýto zázrak je pilulka. Všimnite si, že hovoríme o našich domácich, skutočných aspirínoch, importovaných analogoch, ktoré vám nepomôžu. Všetky vyššie uvedené metódy nie sú tradičné, a preto sa takéto používanie ľudovej medicíny môže robiť len na vlastné riziko. Všetko je vo vašich rukách.

zdroj:FITHACKER.RU

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>