Zmes sódy s citrónom každoročne zachráni tisíce životov! Nie je to kombinácia, ale zázrak

Nedávno sme narazili na recept na zázračnú zmes, ktorá dokáže vyliečiť veľa chorôb. Mix sódy a citrónovej šťavy. Donedávna sa používali len prípravy koláčov, ale nie na ošetrenie. Tento recept spôsobil veľa diskusií, v ktorých sa pravda narodila.

 Poviem vám o liečebných vlastnostiach citrónu a sódy a prečo je také užitočné používať tieto dva produkty spoločne.
 

Sóda s citrónom

Prostriedky z citrónovej šťavy a sódy obsahuje veľké množstvo živín, minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré sú schopné chrániť ľudské telo pred rôznymi chorobami. Nezabudnite, že tieto výrobky nie sú lieky, ktoré pomáhajú len naše telo k udržaniu zdravia a posilnenie imunitného systému.

Jedlá sóda s citrónom pomáha očistiť telo, bojuje proti mikróbom a je vynikajúcou prevenciou rakoviny. Jedným z hlavných fanúšikov liečebné sóda je profesorom Ivan Pavlovič Neumyvakin, ktorého výskum v oblasti alternatívnej medicíny pomohol tisícom ľudí prekonať vážne choroby.

„Osoba by mala žiť v harmónii s prírodou a šikovne používať to, čo mu dáva ,“ domnieva sa profesor. Poďme pochopiť, ako jeužitočná  zmes sódy a citrónu a ako správne aplikovať tento liek.

UŽITOČNÉ VLASTNOSTI

 1. Čistí telo toxínov a nečistôt 
  jedlá sóda a citrónová šťava – skladisko pre tých, ktorí  sa radi staraťjúo svoje zdravie. Napríklad, pohár vody s rezom citróna a sódou ráno je schopný napájať a posilniť imunitný systém. Antioxidanty, na ktoré je tento nápoj bohatý, sú vynikajúcim odstrašujúcim faktorom. Takže táto zmes je spoľahlivým spojencom v boji proti nadmerným kilogramom.
 2. Normalizuje acidobázickú rovnováhu
  Nápoj z citrónu a sódy je schopný udržať acidobázickú rovnováhu tela v norme, pretože nerovnováha spôsobuje veľa akútnych a chronických ochorení. Kyslé prostredie je priaznivé pre vývoj všetkých druhov infekcií, preto je mimoriadne užitočné zriedkavo zalkalizovať Váš organizmus.
 3. Zlepšuje tráviace procesy
  Kombinácia citrónu a sódy na pečenie dokonale bojuje s vysokou kyslosťou žalúdka, pomáha zbaviť sa pálenia záhy a nadmernej akumulácie črevných plynov. Kyselina citrónová môže rozpustiť obličkové kamene, mať priaznivý účinok na zdravie pečene a tiež bojovať proti dyspepsii.
 4. Reguluje hladinu cholesterolu v krvi
  Ďalšou užitočnou vlastnosťou nádhernej zmesi je schopnosť regulovať hladinu „zlého“ cholesterolu v krvi. Pohár vody s citrónom a sódou zachráni váš kardiovaskulárny systém pred vážnymi chorobami, bude vynikajúcou prevenciou hypertenzie a aterosklerózy.

PRÍPRAVA A POUŽITIE

Pripravte si ho, taký užitočný nástroj je veľmi jednoduchý! Vezmite čistú pitnú vodu pri izbovej teplote, nie príliš horúcu a nie veľmi studenú. Do pohára vody pridajte 1 lyžičku sódy a šťavu z polovice citróna. Dôkladne premiešajte. Náprava je pripravená! Napiť  sa takýého nápoja ráno pred raňajkami.

Je lepšie pripraviť každé ráno čerstvú zmes, pretože pri dlhšom skladovaní stratí svoje liečivé vlastnosti. Po dvoch týždňoch liečby si musíte urobiť prestávku a liečbu zopakovať po ďalších 2 týždňoch.

 

Tradičná medicína môže robiť zázraky! Náprava citrónovej šťavy a jedlej sódy je nielen liečebná, ale aj veľmi jednoduchá na prípravu. Zahrňte do svojej rannej rutiny dávku pohára zdravého nápoja a nebudete to ľutovať!

Páči sa vám článok? Akáno môžete ho zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

 

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>