Zistite prečo je táto lampa jednou z najlepších vecí, ktoré by ste mali vlastniť

Výhody ružovej himalájskej soli sú už dobre známe, od pomoci s trávením až po udržanie hladiny krvného tlaku pod kontrolou. Čo však môžu robiť himalájske soli vo zvyšku našich domovov?

Táto soľ je k dispozícii v rôznych formách, všade na svete. To má často ružovkastý odtieň v dôsledku minerálnych nečistôt. Používa sa hlavne ako potravina, ale možno ho nájsť vo formách, ako sú lampy, soľ do kúpeľa, soľ tela, inhalátory a ďalšie.

Účinky himalájskej soľnej lampy

Himalájske soľné lampy fyzicky a chemicky transformujú miestnosť, majú zdravotné prínosy a účinky.

Zostaň pozitívny

Sme obklopení pozitívnymi a negatívnymi iónmi, nabitými molekulami, ktoré plávajú vzduchom. Pozitívne ióny sú v skutočnosti nebezpečné pre fyzické aj duševné zdravie a sú emitované elektronickou vlnou vo vzduchu, ako sú telefóny, počítače, televízory a ďalšie zariadenia.

Takže pozitívne ióny nie sú v skutočnosti pozitívnou vecou. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie je elektronický smog jedným z najbežnejších a najrýchlejšie rastúcich vplyvov na životné prostredie “a to príznaky duševného zdravia, ako sú nervové poruchy, nespavosť, alergie a potenciálne viac.

Pozitivita negatívnych iónov

Negatívne ióny sa produkujú, keď molekula získa záporne nabitý elektrón. Lákajú dráždivé látky, alergény a prírodné znečisťujúce látky, ako je pleseň a prach. Pracujú tak, že sa zaväzujú k týmto znečisťujúcim látkam a neutralizujú ich.

Negatívne ióny sú väčšinou produkované v prírode, napríklad v lese, v blízkosti vodopádov a na pláži. Stimulujú tok kyslíka do mozgu a zvyšujú duševnú energiu a bdelosť. Takže, kde môžeme získať niečo, čo bude produkovať negatívne ióny? Samozrejme, himalájska soľná lampa!

Himalájske soľné lampy, samozrejme

Himalájska soľná lampa je blok čistej himalájskej soli. Má malú žiarovku na vnútornej strane a svetlá produkujú viac než len svetlo, produkujú negatívne ióny a zdravotné prínosy s tým spojené.

Žiarovka vo vnútri lampy ohrieva kryštál a priťahuje vodu, a ako sa teplo odparuje, vytvára záporné ióny.

Prečo treba mať himalájsku soľnú lampu?

  • Ionizujte miestnosť
  • Vyváženie a neutralizácia umelých frekvencií a neprirodzených elektromagnetických vĺn
  • Vytvárajte svetelné vlny s dúhovým spektrom na liečenie a upokojenie tela

Zdravotné výhody

Zdravotné prínosy himalájskych soľných lámp začnú fungovať hneď po zapnutí. Zapnite svoju himalájsku solnú lampu, aby vám pomohla:

  • Bolesti hlavy a migrény
  • Duševné poruchy a poruchy súvisiace so stresom (vrátane insomnie)
  • Artritída
  • Poruchy krvného systému
  • Problémy s dýchaním (vrátane prechladnutia)

ZDROJ:globalremedyhouse.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>