Zistite na sebe úžasné výsledky tejto masky, môžete ju použiť na vlasy, ale aj na pleť

Vaše vlasy a tvár vám poďakujú keď ich použijete.

Nevyhnutné zložky:

 

  • med
  • škorica
  • plastová taška
  • balzam na vlasy

 

Ako používať túto masku na vlasy

Zmiešajte zložky do pasty. Rozdeľte vlasy do prameňov a dajte zmes na vlhké vlasy s kefou. Alebo najlepším spôsobom je namočiť ruky do tejto úžasnej zmesi a rovnomerne naniesť na vlasy. Po starostlivom nanesení pasty na vlasy zabaľte ich do zväzku a zakryte plastovým vrecom. Nechajte ich tak aspoň pol hodiny. A potom opláchnite vodou.

Opláchnite ich dobre a potom opláchnite šampónom, až kým nezmyjete zvyšné škoricové škvrny. Utrite si vlasy uterákom a počkajte; Môžete cítiť krásnu vôňu? Áno, je to z vašich vlasov.

Nemusíte pozorovať rozdiel hneď po prvom použití (pretože závisí od typu a štruktúrY vlasov), ale po 2- 3 nanesení tejto masky na vlasy, váss určite prekvapia úžasné výsledky! Takto zmeníte farbu vlasov až o 4 odtiene!

Ako používať túto masku na kožu

Ak máte tukovú alebo kombinovanú pokožku, potom toto medovo-škoricové duo dokáže oživiť vašu pokožku a budete vyzerať mladšie!

Postup je veľmi jednoduchý!

Zmiešajte 2 polievkové lyžice medu s lyžičkou škorice a rovnomerne naneste na tvár. Nechajte 10 minút a opláchnite teplou vodou. Pridaním banánu do zmesi môžete zvýšiť žiaru!

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>