Zistite čo zaujímavé o vašej povahe prezradí vaša poloha spánku?

Vedeli ste, že poloha ako spíte prezradí toho veľa o vašej povahe? Ak nie, tak čítajte.

Poloha 1

Ak ležíte na chrbte s vystretými nohami a ruky máte vedľa seba, znamená to, že ste pokojný a rezervovaný človek. Ste povaha, ktorá okolo seba, nerobí zbytočný rozruch. Na seba aj svojich blízkych máte zvyčajne vysoké nároky.

Poloha 2

Táto poloha pripomína malé dieťa spiace ešte v bruchu matky. Títo spáči pôsobia navonok veľmi sebavedomo, odolne a tvrdo, vo vnútri sú však citliví a občas až hanbliví. Títo ľudia sú aj veľmi nedôverčivý.

Poloha 3

Spanie na bruchu s rozpaženými rukami okolo vankúša znamená, že ste človek, ktorého len tak rýchlo niečo nerozhádže. Pravdepodobne ste drzí, sebavedomí, trochu egoistický a neznášate kritiku okolia.

Poloha 4

Ak objímate vankúš počas spánku, pravdepodobne ste dôverčivý človek, niekedy až príliš otvorený. Ste človek, ktorý má rád spoločnosť. miestami sa síce cítite byť osamelý a stále potrebujete mať niekoho vedľa seba. Radi sa rozdávate, ste priateľský a viete ukázať ľudom, že vám na nich záleží.

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>