Zistili mi vodu v kolene a strašne som sa bála operácie, ale našťastie som natrafila na tento úžasný recept. Začala som ihneď konať a voda aj bolesť záhadne zmizli

Hoci váš kĺb obsahuje tekutiny v malom množstve pre bežné procesy, nie je to normálne, keď je nadmerné množstvo tekutiny v kolene.

Tento stav vedie k bolestivým príznakom. To môže tiež zhoršiť bežné funkcie kolenných kĺbov.

Zranenie šliach, väziva alebo menisku sa môže zdať opuchnuté. Iné zdravotné problémy, ako napríklad artritída, môžu prispieť k opuchu kolenného kĺbu. Dokonca aj nadužívanie môže spôsobiť, že vaše kolená sú opuchnuté. Opuch môže byť v kolennom kĺbe alebo v okolitom tkanive. Ľudia to volajú „voda v kolene“. Po diagnostikovaní opuchnutého kolena môžete vyskúšať niektoré domáce opravné prostriedky. Ak koleno zostane opuchnuté alebo bolestivé, mali by ste sa poradiť a liečiť lekárom.

Keď príčina tekutiny na kolene nie je skutočne vážna, existuje veľa domácich nápravných tipov, ktoré môžu byť použité ako tekutina na ošetrenie kolena domov. Nasledujúce účinky sú považované za efektívne liečbu tekutín na kolenách.

  • Pri znižovaní opuchu kolena je aplikácia ľadového balenia na každý 10-minútový interval skutočne veľmi efektívna.
  • Zvýšenie nôh je tiež nevyhnutné. Musíte zvýšiť postihnutú časť nohy, aby sa nahromadená tekutina rovnomerne a prirodzene rozptýlila nad dutinou. kolena. Keď ležíte na posteli, pokúste sa zdvihnúť postihnutú nohu vložením dvoch vankúšov pod postihnutú nohu.
  • Zabráňte fajčeniu! Fajčenie znižuje tok kyslíka a krvi vo vašom tele. To zase obmedzuje schopnosť tkaniva opraviť sa.

Tento prírodný liek vám môže pomôcť liečiť vodu na kolene a bolesť spôsobenú zranením:

zloženie:

1 lyžica soli

čerstvý vaječný žĺtok

postup:

Zmiešajte jeden čerstvý vaječný žĺtok s jednou lyžicou soli. Aplikujte výslednú zmes na koleno. Omotajte si koleno v celofánovom alebo nylonovom obale. Zaistite poťah elastickým obväzom.

Meniť zábal každých 2 hodín, vždy pri použití čerstvého žĺtka. Musíte použiť päť obalov denne.

ZDROJ:instantlivingmagazine.com/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>