Získajte späť svoju tmavú farbu vlasov, zafarbite ich pomocou prirodzených metód

Všetci súhlasíme s tým, že šedivé vlasy sú veľmi nepríjemné, najmä ak ste mladí. Z času na čas sa chemikálie, ktoré sa dostávajú do vlasov, ďalej zhoršujú situáciu. Na riešenie tohto problému máme aj prírodné metódy.

Cibuľa

Je to nielen ideálne na varenie, ale je to jeden z najlepších spôsobov, ako sa tomu vyhnúť. Olúpte a rozdrviť cibuľu, masírujte pastu do pokožky hlavy a vlasov, potom nechajte 30 minút. Po opláchnutí dôkladne vyčistite vlasy, aby ste odstránili silnú vôňu cibule. Vykonajte túto liečbu denne najmenej jeden týždeň, aby ste boli účinní.

Citrónová šťava a egreše

Egreš je menej známym ovocím, ale stojí za to, aby ste ju odobrali na jeseň. Ak chcete z toho vyťažiť čo najlepšie, s citrónovou šťavou ju môžete rozotrieť na vlasy a pokožku.

Kokosový olej a citrónová šťava

Pomocou tejto zmesi môžete zmeniť farbu vlasov zo šedej na čiernu. Aplikujte liečbu, až kým nedosiahnete požadovaný výsledok. Ďalšou výhodou je, že touto metódou môžete obnoviť zdravie vlasov.

Mrkvová šťava

Mrkvová šťava sa nemusí na vlasy dávať, ak ju pijete. Dokázalo sal, že je požehnaním pre vlasy.

Čierny čaj

Čierny čaj, ktorý zvyšuje hladinu melanínu a keratínu, je perfektné prírodné farbivo na vlasy. Na dosiahnutie čo najlepšieho účinku by si mali vním denne umývať vlasy.

Sezam

Masáž sezamových semien do vlasov každé tri dni na urýchlenie produkcie keratínu a melanínu v pokožke hlavy.

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>