Získajte ploché brucho v rekordnom čase a to len za 3 dni bez hladu, stačí osloviť …

Ak sa chcete zbaviť nadúvania v rekordnom čase, oslovte nespracované potraviny a prírodné diuretiká, ktoré zlepšia váš metabolizmus.

Tajomstvo spočíva v konzumácii prírodných, nespracovaných potravín, ktoré vám pomôžu byť zdravší a vyhnete sa nahromadeniu nadbytočnej vody v tele. Radikálna strava, ktorá vyhladzuje telo, nie je riešením, pretože v krátkom čase nemôžete stratiť toľko tuku, koľko chcete.

Ak chcete v čo najkratšom čase chudnúť a ukázať svaly, odporúča sa znížiť príjem mliečnych výrobkov. Ak sa rozhodnete úplne vyhodiť mliečne výrobky z potravy, môžete kompenzovať vápnik konzumáciou lososa, orechov a zelenej zeleniny.

Voda sa zadržiava v tele hlavne kvôli vyšším množstvám sodíka, cukrov, aminokyselín alebo inými slovami – zlej kvalite potravy, ktorú jeme. Preto by mala strava obsahovať prírodné diuretiká, ako aj tie potraviny, ktoré majú prirodzené diuretické vlastnosti.

Najznámejšie prírodné diuretiká, ktoré môžu pomôcť pri odstraňovaní nadbytočnej tekutiny z tela, sú zelený čaj, potom brusnicový džús, púpava, jablkový jablkový ocot, fenikel a žihľava. Navyše, jablkový jablčný ocot znižuje hladinu draslíka a púpava pomáha s detoxikáciou, zápalom močového mechúra a infekciami močových ciest. Pokiaľ ide o potraviny, ktoré majú diuretické vlastnosti, výber je obrovský. Uhorky obsahujú veľké množstvo vody a spôsobujú zvýšené močenie a rýchlejšie odstránenie toxínov z tela.

Špargľa, ovos, šalát, reďkovky, chren, brokolica a čerstvá cibuľka vám tiež pomôžu zbaviť sa odpadových produktov z tela.

Medzi prírodné diuretiká sú obzvlášť zaujímavou voľbou červená repa, kapusta a cesnak, ktoré odstraňujú tukové usadeniny v tele. Paradajka je tiež prírodný diuretikum a bohatý na vitamín C, ktorý pomáha metabolizmu a uvoľňuje vodu z obličiek. Na účely vysokého karoténu sa mrkva podarí zrýchliť metabolizmus a eliminovať tuky a odpadové produkty.

zdroj:healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>