Získajte perlovo biele zuby pomocou 3 zložiek len za 5 dní

Samozrejme, že potrebujete biele zuby na krásny úsmev, ale prípravy sú niekedy pomerne drahé a nemusia byť dostupné. Môžete však zistiť, ako bieliť zuby prirodzeným a zdravým spôsobom.

Bohužiaľ, niektoré zvyky, ako je napríklad konzumácia fajčenia, kávy alebo čaju, spôsobujú škvrny na našich zuboch.

Umelé bielidlá obvykle obsahujú peroxid vodíka, ktorý môže tiež poškodiť zubnú sklovinu.

Našťastie sa s vami podelíme o úplne prirodzený recept na bielenie zubov a hlavné ingrediencie tejto zmesi patria medzi výpady v kuchyni.

Potrebujete:

  • Kurkuma prášok
  • Kokosový olej
  • Olej z mäty piepornej

Ako pripraviť?

Zmiešajte čajovú lyžičku kurkumu, čajovú lyžičku kokosového oleja a niekoľko kvapiek mätového oleja. Pokračujte v miešaní, kým nedosiahnete zmes podobnú pasty.

Potom ju umiestnite na zubnú kefku ako zubnú pastu a zuby si umyte obvyklým spôsobom, ak pravidelne používate túto zubnú pastu, výsledok sa prejaví v krátkom čase.

Kurkuma je tiež známa ako indický šafran a je členom rodiny zázvorov. Kurkuma po stáročia je produkt používaný v Indii pre množstvo prírodných riešení.

Tento koreň nielen bielenie zubov, ale aj protizápalové. Urýchľuje cirkuláciu v ďasnách a vytvára zdravé ústne baktérie.

Bude lepšie používať inú kefku na zuby, pretože vaša kefa začne žltnúť, keď ju používate nepretržite.

ZDROJ:netkadin.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>