Zhoďte 5 kg za 3 dni s touto nádhernou trávou! Jednoduchší spôsob chudnutia nepoznám

Petržlen je bylinka, ktorú používame ako korenie. Môže zlepšiť trávenie a pomôcť telu odstrániť nadbytočné tekutiny. Odstraňuje aj nadúvanie.

Naším odporúčaním je piť petržlen, ktorý má schopnosť posilniť váš metabolizmus, odstrániť toxíny a zlepšiť imunitný systém. Navyše tento nápoj vám môže pomôcť schudnúť a vyčistiť telo od toxínov. Petržlen je bohatý na vitamíny C a K, ale obsahuje aj veľké množstvo vápnika, železa a draslíka.

zloženie:

  • 5 lyžíc nasekanej petržlenovej vňate
  • 1 liter vody

Príprava:

Pridajte petržlen do 1 litra vriacej vody. Nechajte ho stáť 30 minút a potom ho preceďte. Kvôli horkej chuti petržlenu pridajte niekoľko kvapiek citrónovej, pomarančovej alebo grapefruitovej šťavy.

Čaj z petržlenu uvoľňuje napäté svaly a stimuluje trávenie.

Je to veľmi užitočný nápoj pre likvidáciu vody z vášho tela, pretože táto voda je plná toxínov a baktérií.

Mnoho žien hovorí, že petržlen je zázrak, jednoducho preto, že im pomáha zbaviť sa vody a schudnúť.

Spotreba čaju z petržlenu je veľmi odporúčaná a užitočná, ale v určitých množstvách. Buďte opatrní, aby ste nepreháňali, pretože nikto sa neodporúča piť viac ako jeden liter tohto čaju denne.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>