Žena si omotala nohy do hliníkovej fólie. Pozrite sa, akého nepohodlie sa zbavila

V kuchyni používame najmä hliníkovú fóliu na skladovanie a prípravu jedál. 

Má však zaujímavé vlastnosti. Existuje iný spôsob, ktorý je zaujímavý a pozoruhodný. Pozrite sa, prečo stojí za to zabaliť nohy hliníkovou fóliou a ako vám pomôže.

Ovite nohy s hliníkovou fóliou

Toto je činnosť, o ktorej ste pravdepodobne nikdy nepomysleli, prečo by ste to urobili. Ukázalo sa však, že to stojí za to.

1. Zima

Keď máte pocit, že máte chladné nohy, môžete si dať na teplé ponožky alebo dať do tela horúcu fľašu s horúcou vodou. Môžete však urobiť niečo iné. Zabaliť nohy s hliníkovou fóliou a nechať na hodinu. Nie je to však najzaujímavejšia metóda použitia hliníkovej fólie.

2. Bolesť kĺbov

Bolesť kĺbov je nepríjemná choroba. Ak sa ich chcete rýchlo zbaviť, zabaľte ich na boľavé miesto hliníkovou fóliou. Držte ju na chvíľu, pokiaľ vydržíte. Urobte to 10 dní a bolesť prejde.

3. Popáleniny

Ak sa spálíte, urobte jednoduchý čin. Na popálené miesto umiestnite masť a omotajte ho hliníkovou fóliou. Vďaka tomu bude pracovať rýchlejšie, bolesť zmizne veľmi rýchlo.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>