Žena odmietla chemoterapiu a vzala osud liečby rakoviny do vlastných rúk. Vyliečila sa s týmto vitamínom

Rakovina – smrteľná choroba, ktorá zabila už milióny ľudí. K dispozícii sú samostatné drahé liečby touto pohromou, ktorá, bohužiaľ, nezaručuje vyliečenie na 100%.

Z tohto dôvodu, mnoho ľudí, ktorí hľadajú alternatívne lieky na rakovinu , ktorá by nahradila chemoterapie. Je to – liečba jedov. Toxíny zabijú nielen rakovinové bunky, ale tiež poškodiť telo, ktoré sa potom nemôže vždy zotaviť z takého poškodenia. Avšak, tu je účinný prostriedok proti tejto hroznej chorobe: vitamín B17 (tiež volal Amygdalín alebo laetrile). Ničí akúkoľvek rakovinu v tele. Látku možno nájsť vo väčšine ovocia semien marhule, broskyne, jabĺk, čerešní, slivky.

Liečba rakoviny ľudovými liekmi

B17 sa nazýva perfektné chemoterapeutikum. Tento vitamín selektívne pôsobí na bunky: je priťahovaný k rakovinovým bunkám, ktoré obsahujú beta-glukozidázy, ničí bez poškodenia zdravého tkaniva.

Funguje tiež ako anestetikum, zlepšuje metabolické procesy a spomaľuje proces starnutia.

Dr Ernst T. Krebs, Jr., biochemik v San Franciscu, navrhol teóriu, že rakovina, rovnako ako skorbut, ktoré nie sú spôsobené niektorými tajomnými baktériami, vírusmi alebo toxíny. Ide o ochorenie nedostatok vitamínu spôsobené nedostatkom základných zložiek v strave moderného človeka.

Pred niekoľkými storočiami, sme jedli produkty bohaté na vitamín B17, z prosa chlieb, ale teraz dávajú prednosť bielemu chliebu.

Babičky tvrdia, že semená – najmocnejším zdrojom vitamínu B17 vo svete.

Prečo moderná medicína obchádza všetky prírodné spôsoby liečby a prevencie rakoviny? Odpoveď nespočíva vo vede, ale v ekonomickej motivácie tých, ktorí ovládajú zdravotnícke zariadenia.

Z toho môže byť cynický záver: rakovina uživý viac ľudí ako na ňu zomrie. A vyliečenie môže byť nájdené v jednoduchom vitamíne.

Jedna žena odmietla podstúpiť chemoterapiu. Vzala ošetrenie do vlastných rúk a rozhodla sa použiť vitamín B17 po dobu 10 týždňov.

Experiment bol úspešný. Nádor, ktorý ničil jej telo, úplne zmizol. Výsledkom tejto ženy sa stal dôkazom, že tam je prírodný liek!

Tvrdé jadro marhúľ nevyhadzujte. V skutočnosti je to hustá krytka chráni jedno z najkrajšieho jedla na zemi! Ako môžete vidieť, poraziť rakovinu bez lekárskeho zásahu je možné! Ak máte priateľov, ktorí potrebujú pomoc v boji proti tejto hroznej chorobe, odvážne ich môžete nabádať, aby jedli B17 vitamín, ktorý sa nachádza v marhuľových semenách. Tu je jednoduchý, efektívny a čo je najdôležitejšie, účinný liek.

 

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>