Zbavte sa zubného kameňa doma, bez poškodenia skloviny a zápalu ďasien za lacný peniaz! Recept je veľmi jednoduchý účinný!

Jednoduchý vývar vám pomôže zbaviť sa zápalov a dokonca odstrániť zubný kameň!

Zubný kameň je veľmi bežný problém a moderné zubné lekárstvo ponúka niekoľko spôsobov, ako ich odstrániť. V podstate však nielen odstraňujú kameň, ale aj poškodia zubnú sklovinu.

Ale našťastie existuje metóda, ktorá je ideálna pre vyriešenie tohto problému:  šetrí peniaze a chráni sklovinu pred poškodením.

Denná ústna hygiena je veľmi dôležitá: ak nebudeme starať o zubnú sklovinu, a niekedy si neodstránite zubný kameň, môže sa vyvinúť zápalový proces, v ktorom sa spraví infekcia u koreňa zuba, čo spôsobuje zápal mäkkých tkanív.

Našťastie existujú prirodzené spôsoby, ako zabrániť tejto nepríjemnej chorobe!

Na to budete potrebovať nasledujúce zložky:

  • 40 gramov orechov (z vlašských orechov)
  • 250 ml vody

Príprava:

Škrupina vlašských orechov musí byť varená vo vode počas 20 minút. Odstráňte z tepla a zakryte s vekom. Nechajte to odpočinúť, kým sa neschladí.

Použitie:

Zubnú kefku namočte vo vode s orechami asi desať minút starostlivo čistite zuby a čas od času namáčajte kefu vo vode.

Tento postup sa môže opakovať až trikrát denne.

Pripravenú vodu môžete použiť 2 dni a potom pripraviť novú. Za pár dní vám výsledok poteší!

Škrupina z vlašských orechov je silný antibakteriálny prostriedok, ktorý tiež pomáha vyčistiť smalt z nepríjemného plaku.

Tento postup je užitočný pre tých, ktorí trpia krvácaním ďasien: zápal rýchlo zmizne.

Ak máte vážne zdravotné problémy alebo silnú bolesť, odporúčame vám vyhľadať lekársku pomoc. Samoliečenie môže byť pre vaše zdravie nebezpečné.

ZDROJ:budetezdorovy

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>