Zbavte sa tmavých miest na krku, podpazuší a slabinách za 15 minút

Deodoranty, spreje, holenie a vystavenie slnku spôsobujú tmavé fľaky na krku, v podpazuší a v oblasti slabín. Súčasne vedie k tvorbe týchto škvŕn obezita, cukrovka, hormonálne zmeny a rakovina žalúdka, ako sú tráviace ťažkosti. Pri zaobchádzaní s týmto problémom ľudia strávia veľa času a míňajú veľa peňazí na odporúčané produkty.

Našťastie existujú prirodzené spôsoby, ako sa tento problém zbaviť. Vyskúšajte túto jednoduchú metódu a prekvapia vás skvelé výsledky. Navyše po tomto recepte budete mať zdravú pokožku, bude vyzerať oveľa mladšie a ušetrí vás od škvŕn na koži.

Recept č.1

Potrebujete:

  • 1 lyžica olivového oleja
  • 1 lyžička sódy bikarbóny
  • 1 lyžička morskej soli

Ako sa pripravuje a používa?

Zmiešajte všetky ingrediencie v plastovej nádobe až do hladkého krému. Naneste túto zmes na tmavé škvrny, počkajte asi 20 minút a potom očistite oblasť studenou vodou.

Recept č.2

Potrebujete:

  • Odstredené mlieko
  • Citrón
  • Bielu hlinu

Ako sa pripravuje a používa?

Vložte hlinku do misy a premiešajte s citrónom a mliekom. Aplikujte zmes na príslušnú oblasť a počkajte 15 minút. Napokon opláchnite oblasť studenou vodou.

Môžete použiť ošetrenie, ktoré ste si vybrali 3 krát týždenne, kým nie sú miesta úplne bez škvŕn. Nevystavujte slnku bez použitia vhodných krémov na ochranu proti UV žiareniu počas ošetrenia. A čo viac, musíte jesť potraviny bohaté na vitamín E. Ak chcete, môžete pridať aj kokosový olej.

ZDROJ:netkadin.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>