Zbavte sa opuchu kolien s týmto produktom, ktorý zaručí: o týždeň bolesť odíde, opuch sa zmenší a o mesiac neskôr budete behať, ako strela

Tento liek je silnejší a účinnejší ako akékoľvek maste a lieky! Overené!

Ukázalo sa, že kapusta je vynikajúcou ochranou proti žiareniu a rakovine. Okrem toho obsahuje vysoký obsah vitamínu K, horčíka a kyseliny listovej.

Skutočnosť, že jej listy sú užitočné na hojenie, odstránenie nádorov, edém a zápal kĺbov, je známe už od dávnych čias.

Pre mňa a to mám 72 rokov a keď sa koleno zhoršilo a začalo byť zranené alebo choré, silne choré, išla som k lekárovi. Lekár predpísal injekcie a masť, sľubujúc mi, že už za týždeň budem lietať. Ale za týždeň neboli žiadne výsledky. Šla som k lekárovi a predpísal mi novú liečbu, ale výsledky boli rovnaké.

 

Rozhodla som sa, že sa budem snažiť vyrábať kompresie z listov kapusty a medu. Každý večer som si trenala koleno trochou medu a dala som list z kapusty, upevnila som  ho a šla som do postele. Ráno som ju vzala a urobil kompresiu len z medu. Za týždeň bola bolesť oveľa menšia a opuch sa znížil a o mesiac neskôr som už šla, ako strela.

Toto ošetrenie je ideálne pre choroby, ako sú:

1. Artritída a bolesť kĺbov . Odporúčame niekoľkokrát meniť kompresie počas dňa.

2. Bolesť v členkoch a zápästiach.  V takom prípade naneste lieky cez noc.

3. Infekcia.  Ak používate takýto kompresný prostriedok na liečbu infekcie, nezakrývajte ho plastovou fóliou, zmeňte ju každé 2 hodiny. Ak zaznamenáte nárast opuchu, horúčky alebo iných príznakov, poraďte sa s lekárom.

4. Mastitída.  Odporúča sa použiť kapustové listy priamo na hrudník, vo vnútri podprsenky. Zmena listov niekoľkokrát počas dňa.

5. Pestovanie nechtov.  Liečba zakrpatených nechtov s listami kapusty je tiež účinná a môže pomôcť pri liečbe infekcie a zmierňovaní hnisu. Aplikujte kompresiu v noci.

6. Opuchnuté členky.  Obložte kotníky s listami kapusty a položte nohy vyložte na 1 hodinu.

7. Menštruačné kŕče.  Vezmite studené listy z chladničky a položte ich na žalúdok. Záchvaty sa veľmi rýchlo ukľudňujú. Ak je vaše telo lepšie pri zahrievaní, položte kapustu do mikrovlnnej rúry alebo zohrejte v horúcej vode.

Tu je návod, ako urobiť kompresiu z listov kapusty:

Odlúpnite listy a odstráňte zahusťovanie. Prejdite listy valčekom alebo fľašou, kým sa nestanú mäkké a pružné. Potom umiestnite listy na čistú pokožku na bolestivú časť tela a obalte ho plastovým obalom tak, aby zostal na svojom mieste. List z kapusty je tiež dobré pomazať s malým množstvom prírodného medu.

zdroj:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>