Zbavte sa nechtovej huby týmto prírodným trojkomponentným receptom. Výsledky budú ohromujúce!

Onychomykóza alebo nechtová huba je plesňová infekcia nechtov. Ide o normálny stav, ktorý sa vyskytuje v dôsledku napadnutia dermatofytmi, kvasinkami alebo dermatofytmi.

Na začiatku nemusíte mať príznaky. Avšak v priebehu času si môžete všimnúť, že nechty vyzerajú hrubšie zo žltastou farbou, obklopené zapálenou pokožkou.

Nechtová huba môže byť spôsobená abnormálnym pH pokožky, konštantný vystavenie vlhkosti, zlé hygienické návyky, oslabenou imunitou, nosením syntetických ponožiek, zlý krvný obeh a hromadenie potu v topánke.

Prírodný liek na kontrolu nechtov

Tento úplne prírodný produkt ponúka antiseptické a antifungálne vlastnosti. Môže účinne ničiť mikroorganizmy zodpovedné za infekciu. Toto liečivo poskytuje podobné účinky ako bežné antifungálne lieky. Napriek tomu náš liek neobsahuje žiadne chemikálie a je oveľa lacnejšie!

Výhody alkoholu

Pri príprave tohto nástroja musíte použiť 90% etylalkoholu. Má silné antibakteriálne a dezinfekčné vlastnosti a môže zabrániť infekciám pri aplikácii na rany. Môže poskytnúť úžasné výsledky pri liečbe baktérií a húb. Okrem toho je veľmi účinná pri liečbe onychomykózy.

Výhody peroxidu vodíka

Peroxid vodíka vám môže pomôcť dezinfikovať vaše rany. Má silné protiplesňové a antibakteriálne vlastnosti a môže bojovať proti hubám na nechtoch a nohách. Môže tiež znížiť žltohnedú farbu, ktorá vzniká pri hubách. Navyše peroxid má schopnosť zabrániť oslabeniu a zničeniu nechtov.

Výhody bieleho octu

Biely ocot je tiež veľmi účinný pri liečbe nechtovej hyby. Je bohatý na organické kyseliny, ktoré menia prostredie, v ktorom mikroorganizmy potrebujú prosperitu, čím zastavia infekciu. Vďaka silným antifungálnym a antiseptickým vlastnostiam biely ocot môže bojovať proti hubám a zabrániť poškodeniu nechtov. Preto môže znížiť svrbenie, tvrdosť a ďalšie príznaky spôsobené hubovou infekciou.

Ako pripraviť tento nástroj

Je veľmi jednoduché a ľahko pripraviť tento nápravný prostriedok. Musíte ho pravidelne používať, kým sa problém nevyrieši.

Nevyhnutné zložky:

  • 5 lyžíc 90% etylalkoholu
  • 5 lyžíc peroxidu vodíka
  • 2 lyžice bieleho octu

Pokyny :

Nalejte etylalkohol do sklenenej nádoby. Pridajte peroxid vodíka a biely ocot a zakryte nádobu. Pretrepte ho, aby sa zložky dobre premiešali. Udržujte ho na chladnom a suchom mieste!

Ako používať:

Vyplachujte infikovaný necht dobre. Vysušte a použite kúsok bavlny na aplikáciu nápravy. Použite tento prostriedok dvakrát denne, každý deň. Vo väčšine prípadov sa výsledky objavujú 2 mesiace po použití lieku. Preto ho používajte pravidelne a budete ohromení výsledkami!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>