Zbavte sa navždy týmito ľudovými receptami z vydutej kosti na nohe

Rast kostí v oblasti palca na nohách je pomerne častá patológia, ktorá spôsobuje nepríjemnosti mnohým ženám. Toto ochorenie môže byť spôsobené mnohými faktormi. V počiatočnom štádiu je možné vyčnievajúci rast kostí zastaviť pomocou osvedčených receptov tradičnej medicíny.

Toto je veľmi efektívne, ak začnete s liečením tejto choroby hneď pri jej prvých príznakoch. Existuje názor, že aj pri pokročilých formách sa môžete vyhnúť chirurgickému zákroku vďaka tradičnej medicíne.

V tomto článku sa dozviete o populárnych metódach liečby na liečbu kostí na nohách. Pred použitím akéhokoľvek predpisu je potrebná lekárska konzultácia. Nezabudnite vyskúšať alergie!

Púpava, jód

Žlté kvety púpavy tiež pomôžu pri škodlivých výrastkoch. Sto gramov kvetov púpavy je potrebné nasekať a nechať trochu zaschnúť, potom sa do liečivej suroviny pridá jód v takom množstve, aby pokrývalo kvety. Tento liek použite po tom, ako bol infúzny roztok podaný štyri dni. Nohy sa dobre naparia, osušia sa a potom sa na ňu aplikuje výsledná kompozícia na ošetrenie kosti na nohe vo forme siete. Tento postup sa odporúča vykonávať každý deň v noci počas dvoch týždňov.

Hlinený obklad

Hlinený obklad pomáha zmierniť zápal. Na jeho prípravu sa zmieša 50 gramov červenej hliny s lyžičkou morskej soli rozpustenej v pohári prevarenej vody a piatich kvapiek terpentínu. Pripevnite zmes k vyčnievajúcim kostiam a pridržte, kým hliny v obklade nestvrdnú. Po odstránení hlineného koláča opláchnite zvyšky mydlom a vodou.

Lopúch, terpentínový

Dobrým prostriedkom na zníženie tradičnej medicíny na zníženie kostí na nohách bude lopúch (lopúch) a terpentín. Je potrebné namazať niekoľko veľkých listov lopúcha terpentýnom (na zelenej strane) a zabaliť s nimi časť nohy od nohy po koleno. Potom cez lopúch musíte zabaliť nohu plastovým vreckom a zabaliť ju do vlnenej látky. Tento postup by sa mal vykonávať každý deň počas troch mesiacov. Pri použití podobného obkladu však dávajte pozor, aby sa noha pri zahriatí nespálila. Toto použitie listov lopúcha sa odporúča nielen pre rast semien. Procedúra, ktorá sa vykonáva najmenej raz za desať dní, nielen zabráni chorobám, ale tiež normalizuje metabolizmus v tele. Ak terpentín spôsobuje nepríjemné pocity, môže byť odstránený.

Jód, soľ

Teplé pätnásťminútové kúpele prispievajú k úľave od bolesti kostí. Ak to chcete urobiť, v jednom litri vody musíte zriediť desať kvapiek jódu a dve polievkové lyžice soli. Soľno-jódové kúpele by mali byť pravidelné. Ak chcete zmierniť bolesť, môžete tiež lubrikovať rast jódom denne.

Jód, aspirín

K desiatim miligramom jódu sa pridá päť tabliet aspirínu, zmes sa dôkladne pretrepe. Keď sa aspirín rozpustí, jód sa stane bezfarebným, výrobok sa všeobecne nazýva „lekáreňový koktail“, odporúča sa namazať rastúce kosti v noci. Procedúra sa uskutočňuje počas troch dní, po ktorých by mala nasledovať dvojtýždňová prestávka – a opäť trojdňový kurz.

Osvedčené ľudové recepty sú niekedy omnoho účinnejšie ako tradičné lieky! Určite vyskúšajte tieto prostriedky v počiatočnom štádiu choroby.

ZDROJ:dompelenpomyslow.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>