Zbavte sa chĺpkov na tvári s týmito prírodnými prostriedkami

Profile of a beauty woman face skin and hand manicure

Holenie a voskovanie nie sú najlepším riešením problému chĺpkov na tvári, pretože poskytujú iba krátkodobé výsledky a škaredé chĺpky na brade, hornej pere a tvárach sa môžu stať nočnou morou.

Avšak odstránenie vlasov na tvári nie je nevyhnutne bolestivé, pretože môžete dosiahnuť vynikajúce účinky prirodzeným spôsobom!

Tu sú niektoré z najefektívnejších spôsobov, ako sa zbaviť vlasov na tvári

Kurkuma

Kurkuma má silné antiseptické vlastnosti a zabraňuje rastu vlasov na tvári. Všetko, čo musíte urobiť, je miešať vodu a kurkumu prášok, aby sa spravila pasta a aplikovať na postihnuté oblasti. Potom nechajte vyschnúť a potom odstráňte vlasy pomocou uteráka namočeného v teplej vode.

Zemiaky a šošovka

Jedná sa o silnú ayurvedskú metódu na odstránenie vlasov na tvári. Stačí len opláchnuť šálku žltých šošoviek vo vode na noc a rozdrviť ju ráno, pomocou paličky, aby sa spravila pasta. Potom odlúpnite tri zemiaky, preveďte ich cez kuchynský robot a umiestnite ich na sito, aby ste extrahovali šťavu.

Potom zmiešajte zemiakový džús so šošovicovú pastu, pridajte lyžicu medu a 4 lyžice citrónovej šťavy. Dobre premiešajte a aplikujte pastu na postihnuté miesta. Nechajte to pôsobiť 20 minút a odstráňte.

Vajcia

Vajcia ponúkajú úžasné výhody pokožke a zjavne vám pomôžu odstrániť vlasy z tváre. Zmiešajte vaječné biele s polievkovou lyžicou kukuričnou múkou a rovnakým množstvom cukru. Len dajte pastu na tvár. Po zaschnutí zmes opláchnite.

Papája

Zmiešajte papája s vajcom a aplikujte pastu na bradu, boky a kníry, aby ste odstránili vlasy a zabránili ich rastu.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>