Zbavte sa celulitídy za 4 týždne. Skúste tento postup a zmizne úplne všade

Ako bojovať proti celulitíde doma za štyri týždne? Jablkový ocot nám pomôže. Skúste to a postarajte sa o vašu pokožku. Vďaka tomu sa budete cítiť oveľa lepšie počas prázdninových ciest.

Čo je celulitída?

Celulitída je nesprávne rozloženie tuku. Výsledkom je nerovnomerná a zvrásnená pleť najčastejšie na nohách, bokoch alebo zadku. Najčastejším problémom v tomto prípade sú ženy a môže sa spájať s nadbytkom estrogénu v tele. Preto je oveľa menej bežný u mužov.

Môžeme ju kontrolovať, ak sú pre ňu zodpovedné hormóny? Môžeme bojovať proti celulitíde a malo by sa to robiť na mnohých úrovniach. Prvým problémom je to, čo jeme. Dnes je jedlo vysoko spracované. Preto by sme sa mali pokúsiť pripraviť čo najviac na vlastné zdravé jedlo a nepoužívať medziprodukty. Dbajte nato čo jeme.

Druhá vec, ktorá stojí za zmenu vo vašom živote, je zvýšiť telesnú aktivitu. Nemusíme ísť priamo do posilňovne, ale obyčajné prechádzky sa môžu veľa zmeniť. 

Často sa zaoberáme tzv. Vodnou celulitídou. Je to spôsobené zadržiavaním vody v tele. Mnohé veci to spôsobujú a najväčším problémom je náš spôsob života a výživy. Po prvé, nezabudnite piť správne množstvo vody počas dňa, potom telo nebude musieť uložiť. Približne 2 litre denne. Okrem toho, aby sa zabránilo zadržiavaniu vody, malo by tiež znížiť množstvo soli v strave a alkoholu. Mali by ste začať konzumovať viac potravín bohatých na horčík.

Rozvrh pitnej vody

  • 2 poháre vody bezprostredne po prebudení
  • 1 pohár 30 minút pred jedlom
  • 1 pohár pred sprchou
  • 1 pohár pred spaním
  • 3 poháre kedykoľvek, keď chcete piť

Pitná voda je pre nás dobrá a nielen preto, že bojujeme proti celulitíde. Podporuje výkonnosť tela. Zlepšuje fungovanie mozgu alebo zabraňuje bolestiam hlavy. Okrem toho poskytuje telu živiny a pomáha udržiavať telesnú teplotu, čo je dôležité najmä v lete, kedy by sme mali piť viac vody.

Ako bojovať proti celulitíde doma

Po tomto pomerne dlhom predstavení, keď vieme veľa o celulitíde a dôvodoch jej vzniku, môžeme ísť na cestu, ako bojovať. Potom si však pamätajte na to, že celulitída sa môže k nám vždy vrátiť, ak nebudeme dodržiavať odporúčania z predchádzajúcich odsekov.

prísady:

  • 100 ml telové mlieko (akékoľvek 0)
  • 1 čajová lyžička jablčného octu bez prísad
  • tenký uterák
  • potravinovú fóliu
  • miska

príprava:

Akonáhle budete mať všetky potrebné zložky, pripravte misku a naliať telové mlieko a ocot do nej. Po zmiešaní zložiek s homogénnou konzistenciou namočte do tejto zmesi uterák alebo handričku. Potom ňou zabalíte kožu, kde by sme sa chceli zbaviť celulitídy a zabaliť ju plastovým obalom. Ponecháme to na 30 minút. Takže máme chvíľku na odpočinok, čítanie alebo sledovanie televízie.

Po tejto dobe všetko odoberieme a opláchneme pokožku studenou vodou. Pamätajte si, že tu je potrebná pravidelnosť a trpezlivosť. Túto metódu používajte tri dni v týždni. Okrem toho pripojte fyzickú aktivitu a vhodnú stravu a účinky budú ešte lepšie!

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>