Zázvorový zábal odstráni hlien z pľúc za 1 noc! Vyskúšajte takú jednoduchú metódu

Zázvorový zábal odstráni hlien z pľúc za 1 noc! Tu je to, čo musíte urobiť.

Zázvorový zábal vás doslova zachráni pred kašľom a hlienom! Nemá žiadne vedľajšie účinky, ale musí byť starostlivo pripravený na použitie, najmä pre deti s citlivou pokožkou, píše Daily Broccoli.

Pretrvávajúci kašeľ môže zničiť váš deň a noc, odvrátiť vás od naliehavejších problémov alebo nedovoliť vám spať.

A u malého dieťaťa, ktorého imunitný systém ešte nie je dosť silný, sa chronický kašeľ môže vyvinúť na závažnejšie ochorenia.

Na liečbu chronického kašľa lekár pravdepodobne predpisuje sirup bez uvedenia možných vedľajších účinkov a dlhodobých komplikácií po takýchto liečivách.

Dve prísady, dextrometorfan a kodeín, ktoré sa bežne vyskytujú v liekoch proti kašľu, môžu spôsobiť bolesti hlavy, nespavosť alebo migrény.

Existuje alternatíva k typickému lieku proti kašľu a môžete ho nájsť nie v lekárni, ale vo vlastnej chladničke!

Zmiešajte surový med, olivový olej, múku a 1 lyžicu čerstvého a strúhaného zázvoru, vložte túto zmes na utierku alebo handričku, okolo ktorej potom zabalíte pás gázy.

Potom priložte túto gázu k hrudníku alebo chrbtu a zaistite ju pomocou náplasti. Dospelí môžu zanechať nápravu cez noc, ale majte na pamäti, že to môže spôsobiť nadmerné potenie.

Deti si to môžu ponechať až tri hodiny pred spaním.

Zázvor a med v priebehu tisícročí boli použité ako účinné lieky na liečbu rôznych ochorení a prípade silného kašľa opäť dokazujú svoju účinnosť.

Ale nezabudnite na možnú alergiu na určité zložky – a poraďte sa so svojím lekárom.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>