Zázvorový čaj s kurkumou je zázračný liek, s jeho pomocou sa môžete zbaviť veľkého počtu chorôb, vrátane rakoviny

V súčasnosti existujú tvrdenia, že zázvorový čaj je jedným z najlepších spôsobov boja proti rakovine. Takže zázvorový prášok zabíja choré bunky úplne bez toho, aby to ovplyvnilo zdravé. Výsledkom je takmer úplná liečba rakoviny. Ale tieto informácie sú zatiaľ len dohady.

Ale v boji proti obličkovým kameňom, srdcové ochorenia čaj so zázvorom naozaj pomáhajú. Navyše s jeho pomocou môžete ľahko zbaviť bolesti hlavy.

Zázvorový čaj s kurkumou

Spôsob výroby zázvorového čaju je jednoduchý a prístupný všetkým. Aby ste to urobili, dajte naoheň šálku vody a počkajte, kým sa začne variť. Potom je potrebné pridať tam štvrtinu čajovej lyžičky zázvorového prášku a pol lyžičky kurkumy. Nechajte vodu naďalej variť asi 7 minút, po ktorej musí byť odstránená z ohňa a pridajte 2 polievkové lyžice kokosového mlieka. Keď sa čaj ochladí, je potrebné pridať lyžicu medu (cukru treba vyhnúť, pretože med obsahuje mnoho užitočných prvkov). Najoptimálnejším je použitie čaju na raňajky. Ak sa z nejakého dôvodu nepáči chuť tohto čaju, mali by ste ho vypiť aspoň počas zimy.

Koniec koncov, s jeho pomocou sa môžete zbaviť veľkého počtu chorôb. Buďte zdraví!

ZDROJ:headinsider.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>