Zázrak menom guava okamžite zmení vašu pokožku na nespoznanie

Guava je bohatá na vitamíny B a C a je bezpochyby veľmi dobrá pre vašu pokožku a vlasy. A keď zahrniete guaju do svojej každodennej stravy, môže zlepšiť textúru pokožky. Ale ak chcete okamžitú zmenu vo svojej koži, môžete vyskúšať masku z guavy.

Ako urobiť masku z guavy

Vezmite jednen zralý plod guavy. Rozstrihnite ho na dve polovice. Odstráňte semená. Potom ho nakrájajte na malé kúsky. Nečistite pokožku. Môžete pridať 2 alebo 3 jemné guava listy. Potom použite mixér na získanie homogénnej hmoty. Do miešača pridajte 2 lyžičky sušeného mlieka alebo ovseného prášku. Dobre premiešajte. Ak máte veľmi mastnú pokožku, pridajte 1/2 lyžičky stolovej soli. Môže sa použiť ako maska. Veľmi dobre zvláda tvorbu akné.

kroky:

  •  Umyte tvár vodou. Môžete použiť čistiaci prostriedok. Namiesto umývacieho prostriedku môžete použiť čistý pomaranč. Odrežte hornú časť pomaranču. Použite tento kúsok, a pretrite tvár v kruhovom (hodinovom) smere. Potom opláchnite tvár vlhkou vatovou guľou.
  • Potom vezmite trochu guavy na ruky a pretrepte prstami. Nezabudnite urobiť kruhovú masáž. Urobte to po celom povrchu počas 10 minút.
  • Potom opláchnite tvár vlhkými bavlnenými tampónami. Teraz môžete použiť masku s guavou. Naneste silnú vrstvu na tvár. Počkajte ďalších 10-15 minút a potom opláchnite.

Výhody guava pre tvár

Zistíte, že vaša pokožka je jasná. Táto guava čistí tvoju tvár, ponecháva pokožku pružnú. Pri aplikácii masky z guavy odstraňuje tendenciu k akné. Túto starostlivosť môžete robiť raz týždenne.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>