Zázračný liek odstráni tmavé škvrny, vrásky a dokonca vylieči aj hubovú infekciu na nechtoch, má neuveriteľný efekt

Viem, že to znie divne, a že ste nikdy nepočuli predtým, ale dovoľte mi povedať, že sa jedná o veľmi účinný nástroj, ak sa chcete zbaviť tmavých škvŕn na tvári.

Aby ste sa zbavili tmavých škvŕn, mali by ste určite vyskúšať túto pastu. Je to vynikajúca zmes na odstránenie tmavých škvŕn!

 Zložky a spôsob aplikácie masky z cesnaku

Vezmite si asi 5 strúčikov cesnaku a robbite každý z nich kladivkom, aby sa rozpadlo. Jedna dobrá rana by mala stačiť. Odstráňte kožu a spodnú časť.
Naplňte panvu s približne 6 cm vody. Priveďte vodu do varu a pridajte cesnak. Varte aspoň 30 minút.

* Poznámka: Sledujte panvicu, aby ste zabezpečili, že cesnak je neustále ponorený vo vode. V opačnom prípade bude voda vrieť a cesnak bude horieť, a preto bude zbytočný.
Keď je cesnak hotový, nechajte ho vychladnúť. Potom premiestnite cesnak a pripravte cesnakovú pastu pretlačením alebo pomocou vidličky.

Umyte si tvár studenou vodou. Aplikujte cesnakovú masku na celú oblasť tváre. Môžete použiť túto pastu na vrásky, póry a jazvy. Tiež pomôže, ak máte hubovú infekciu na nechtoch.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>