Zázračný elixír dokáže pomôcť ľuďom pri zdravotných problémoch, dokonca vylieči aj LUPUS

Ľanový olej je jedným z najúspešnejších bojovníkov s rakovinou a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Je najzdravším spomedzi všetkých známych tukov a aj napriek tomu, že je to tuk, pomáha pri chudnutí.

VÝHODY PRE TELO

Chudnutie

Kyselina olejová omega-9, kyselina linolová, omega-6, alfa-linolénovej kyseliny, omega-3 – má  na chudnutie účinné aktivátory. Okrem toho, omega-9 na omega-6 kyseliny znižujú chuť do jedla. Preto každý, kto má nadmernú hmotnosť by mal dať prednosť tomuto oleju. To môže byť pridaný do jogurtu či šalátov, a môže byť použitý ako samostatný produkt.

Pre kardiovaskulárny systém

Olej chráni proti ochoreniu kardiovaskulárneho systému, normalizuje krvný tlak, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a spôsobuje, že cievy sú pružnejšie a zdravé. Tiež vedci preukázali, že je schopný zabrániť opakovaniu infarktu.

Pre zdravie žien

Prítomnosť v tomto výrobku Ligníny pomáha aktivovať normálnu rovnováhu hormónov v tele. Vďaka ľanového oleja sa ľahšie znášajú menštruačné kŕče a menopauzy.

Zmierňuje zápal

Ľanový olej zmierňuje zápalový proces lupusu, dny, fibrocystické mastopatie.Tento olej znižuje hladinu cholesterolu a dna znižuje opuch a bolesť v kĺbového tkaniva. Omega-3, ktorý je súčasťou prípravku, zlepšuje proces asimilácie jódu. Z tohto dôvodu, keď fibrocystické mastopatia sa používa ako ďalšie ošetrenie.

Pre krásu a mladosť

Tento olej normalizuje mazové žľazy. Tiež maska na jeho základe sa robí proti starnutiu, je výživný, má antibakteriálne vlastnosti. Napriek tomu, že je veľmi dobré použiť masku.

Buďte zdravá a krásna!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>