Zázračné Smoothie! Táto lahôdka dokonale detoxikuje obličky a zbaví veľkého brucha

Naše obličky sú silné chemické továrne, ktoré vykonávajú niekoľko dôležitých metabolických procesov. Filtrujú asi 200 litrov krvi denne bez prestávky. Týmto spôsobom vypláchnite odpad a toxické látky z krvi, vyvážte telové tekutiny, vytvárajte moč a stimulujte funkciu mnohých životne dôležitých orgánov v tele.

Chronická dehydratácia vytvára veľký tlak na obličky, čo ovplyvňuje ich funkciu. Okrem ohrozenia ich práce zvyšuje riziko obličkových kameňov. Bohužiaľ, viac ako 75 percent populácie na celom svete je chronicky dehydrovaná.

Chudobná hydratácia je hlavnou príčinou stále väčšieho počtu ľudí, ktorí majú problémy s obličkami a močovým mechúrom, zápcha, poškodenie svalov a vyčerpanie tepla. Ak je to s vami, skúste piť aspoň 2 litre vody denne. Okrem vody sa odporúča aj nasledujúca lahôdka!

Recept na zdravé obličky

zloženie:

 • 1 šálka vody
 • 2 kiwi
 • ½ citróna alebo limetka
 • 1 banán
 • ½ lyžice nakrájanej petržlenovej vňate
 • ½ šálky mandlí

Inštrukcie:

Najprv odlúpnite citrón / limetku a kivi a potom zmiešajte všetky zložky. Tak jednoduché!

Tento článok predstavuje jednoduchú myšlienku detoxikácie, ktorá je lahodným, úplne prirodzeným a úplne bezpečným spôsobom, ako vyrovnať a vyčistiť žalúdok. Väčšina značiek balenej vody, ktoré podporujú vhodné telo, sú predávané ako zdravé, ale ukazuje sa, že to je ďaleko od pravdy. Mnohé z nich sú nabité umelými sladidlami a príchuťami, ktoré veľmi poškodzujú vaše telo.

Recept na Detox vodu na zmenšenie brucha 

zloženie:

 • 1 citrón
 • 1 stredne veľká uhorka
 • 1 lyžička zázvoru, strúhaný
 • 12 listov mäty
 • 8 šálok vody

Inštrukcie:

Uistite sa, že používate len 100% ekologické produkty! Nie je potrebné odlupovať prísady, pretože väčšina zdravých živín sa nachádza v kôre. Nakrájajte citrón a uhorku na plátky a vložte ich do keramickej nádoby. Pridajte zvyšné zložky do nádoby spolu s vodou. Nechajte to po dobu 8 hodín v chladničke. Uistite sa, že ho raz za čas premiešate.

Účinnosť tejto detoxikačnej vody spočíva v jej zložkách, ktoré majú priaznivý účinok na črevnú funkciu. Podporujú správne trávenie, odstraňujú toxické nahromadenia v tele.

1.Citrón

Citrón je bohatý na vitamín C a podporuje mnohé telesné funkcie z hľadiska procesu detoxikácie. Jeho obsah kyseliny citrónovej stimuluje tvorbu tráviacich štiav a zlepšuje citrónovú šťavu zúčastňuje sa čistení hrubého čreva. Môže pomôcť črevám eliminovať toxické látky a zmierniť plyny a nadúvanie.

2.Uhorka

Uhorka pozostáva z 95% vody. Má nízky obsah kalórií a stimuluje uvoľňovanie látok zodpovedných za proces detoxikácie.

3.Zázvor

Táto úžasná zložka je známa svojou širokou paletou prínosov pre zdravie, ako je udržiavanie glykemického indexu, pomoc pri liečbe bolesti tela a zmierňovanie kŕčov.

4.Mäta

Mäta stimuluje vylučovanie toxínov, stimuluje proces spaľovania tukov a pomáha pri liečení bolesti brucha.

zdroj:besthealthyguide.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>