Zázračná Vibro-Gymnastika je dokonalý recept na dlhovekosť a pevné zdravie

Takáto zázračná vibro-gymnastika, ktorú navrhol akademik Mikulin, je schopná uvoľniť svaly nohy z prebytku kyseliny mliečnej, zlepšiť žilovú cirkuláciu.

Akademik Orbeli, ktorý mal srdcový infarkt, bol pre Mikulina veľmi vďačný za túto vibro-gymnastiku, s ktorou vyliečil staré srdce tým, že zlepšil tok krvi. Koniec koncov, cvičenie postihuje nielen veľké žily nohy, ale aj kapiláry, kde sa tvoria hlavne blokády. Všetko, čo potrebujete, je zdvihnúť od podlahy vaše päty.

Takže, v stojacej polohe, odtrhnite podpätky od podlahy o 2-3 cm a ostro ich znížte. Takto poháňate krv cez žily, nechajte to stagnovať. Ak toto cvičenie urobíte mnohokrát (30 náhlych pakovaní 5 krát denne), nebudete sa musieť sťažovať na choroby nôh.

Alexander Alexandrovich Mikulin – dizajnér leteckých motorov, hlavný dizajnér Moskovskej MV Frunze Aviation Engine Plant

Pri odchode do dôchodku zostal Mikulín rovnakým nepokojným a kreatívnym človekom, ktorý bol vždycky. Zaoberal sa problematikou ochrany zdravia, navrhol niekoľko nových myšlienok, z ktorých niektoré boli použité pri liečbe pacientov v sanatóriu. Keď Ministerstvo zdravotníctva odmietlo publikovať Mikulinovú knihu o medicínskych témach, akademik vstúpil na lekársku fakultu, keď mal 76 rokov a v roku 1975 absolvoval štátne skúšky dokonale. Nasledujúci rok obhájil svoju prácu v medicíne o knihe, ktorú pripravil. Potom bola publikovaná pod názvom „Aktívna dlhovekosť.“ Zažil všetky svoje lekárske nápady na seba a v priebehu svojho života mal veľké zdravotné problémy, dokázal posilniť svoje telo a dosiahnuť 90-ročný míľnik.

Kniha Aktívna dlhovekosť (môj systém proti starnutiu) sa nachádza na internete a v kníhkupectvách.

Táto kniha hovorí o „vibro-gymnastike“

„Komplex ranného cvičenia nie je za nič, čo sa nazýva cvičenie. Skutočne, nabíja veselosť, sviežosť, aktivitu pre celý nasledujúci deň.

Dokonca aj ľudia trénovaní, fyzicky silní, ktorí sa po niekoľkých hodinách práce zapájajú do intenzívnej duševnej práce, začínajú cítiť ťažko v hlave. Mozog je unavený.

Navrhujem jednoduché cvičenie, ktoré môžu vykonávať aj tí, ktorým je zakázané bežať a rýchle chôdze.

Ako začať cvičiť

Princíp vibrogymnastiky je veľmi jednoduchý. Nezaťažuje kĺby, môže ho vykonávať každý a nemá vedľajšie účinky. Celé tajomstvo tohto cviku sa skrýva v postupe, že nadvihnete päty približne 1 – 2 centimetre nad podlahu a následne nimi ráznejšie udriete o zem.

Dosť silno, aby ste to cítili, ale nie tak silno, aby to bolo bolestivé. Viac päty dvíhať netreba, efekt cvičenia to nezlepší, akurát by ste sa unavili. Najlepší efekt dosiahnete, ak pohyb zopakujete tridsaťkrát päťkrát denne.

ZDROJ.jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>