Zásobte sa týmto ľahkodustupným korením, jeho užívaním výrazne zlepšíte svoje zdravie a dokonca aj vzhľad

V otázkach zdravia sa nemôže spoliehať len na šťastie, rovnako ako v otázkach krásy. Ak hľadáte spôsob, ako sa zbaviť nadváhy, dávajte pozor na prostriedky, ktoré už máte doma.

Rasca na chudnutie

História pochutiny, ako je rasca a terapeutických nástrojov sa začala pred 5000 rokmi. Spočiatku to rástlo len v Eurázii, ale teraz sa pestuje po celom svete. Toto korenie má silnú a štipľavú chuť a jeho zloženie je dobré: rasca má vitamínov skupiny B, vápnik, fosfor, železo a cholín.

Jeden z najbežnejších spôsobov úľavy hmotnosti je pre zlepšenie metabolizmu na chudnutie . Najistejší spôsob, ako sa zbaviť tuku z tela a má schopnosť zabrániť usadzovaniu. Výskum vedcov z Iraku ukázal, že ženy, ktorí pravidelne jedli Mletý kmín, postupne strácali váhu bez ďalších liekov, diétou a cvičením. Iba zdravé potraviny a rascu.

Vysvetliť taký výsledok nie je nijak zložité. Metabolizmus je aktivovaný v dôsledku cholínu. Spolu so železom zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi, a normalizuje to bez toho, aby sa hromadil v tele. Rasca má ďalšiu užitočnú funkciu pre chudnutie: zlepšuje trávenie, bojuje s chorobou zažívacích ťažkostí.

Ak chcete minúť málo peňazí a časovo náročné chudnutie, budete musieť použiť 3 gramy mletej rasce za jeden deň. Budete mať lepšie výsledky, keď zmiešate prášok rasce s pohárom jogurtu a zjete ho na lačný žalúdok.

Môžete ho jednoducho pridať do rôznych pokrmov: mäso, nakladaná zelenina, koláče a dokonca aj nápojov.

Použitie rasce sa neobmedzuje iba na varenie a v medicíne. Používa sa tiež na kozmetické účely. Čierny rascový olej si poradí s vyrážkou na koži tváre, čistí a sťahuje póry, znižuje opuchy.

Ak nemáte rasca, že je čas zásobiť sa týmto lacným a užitočným korením!

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>