Zahoďte otravné okuliare! Povieme vám, ako obnoviť víziu vášho videnia, posilniť svaly očí a to pomocou tejto jednoduchej gymnastiky

Tieto cvičenia pomôžu obnoviť víziu a posilniť svaly očí. Nebudete viac nosiť okuliare!

Pri cvičení na Norbekova na vizuálne zlepšenie sa odporúča udržiavať „spevnené telo“: narovnané ramená, rovný chrbát, s úsmevom a pozitívnymi emóciami.

Cvičenie na zlepšenie vízie číslo 1

Odporúča sa držať hlavu rovno bez vyklopenia. Oči sa zdvihnú nahor (na strop), duševne pokračujú v pohybe ďalej cez čelo, vertikálne nahor.

Cvičenie na zlepšenie vízie číslo 2

Ak chcete vykonať druhé cvičenie, odporúča sa udržať vyrovnanú pozíciu hlavy smerom nadol a duševne pokračovať v pohľade na svoje vlastné hrdlo.

Cvičenie na zlepšenie vízie číslo 3

  •  Pozrite sa doľava, akoby k ľavému uchu.
  •  Pozerajte sa doprava, ako keby ste pozerali na pravé ucho.

V týchto cvičeniach je dôležitá psychická pohoda? Ešte starodávni verili, že na hlave a na vonkajších okrajoch očí sa nachádzajú energetické centrá. Na vrchole hlavy – hlavný energetický kanál, po stranách – kanály spojené s pečeňou. Preto vykonávaním cvičení pre oči, pracujeme na tele ako celku, najmä na pečeň. A tou hlavnou vecou je to nepreháňať a byť opatrný.

 Toto video vám priblíži, ako sa takéto cviky na oči cvičia.

Tieto cvičenia pomôžu obnoviť víziu a posilniť svaly očí. 

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

error: Content is protected !!