Zahodil som tabletky na depresiu, tieto sú 100 krát účinnejšie ako antidepresíva, ktoré mi predpísal lekár! A dokonca bez vedľajších účinkov

Kešu orechy sú nielen vynikajúci zdroj bielkovín , obsahujú množstvo živín, ktoré zlepšujú psychologické zdravie. Po celé roky boli lieky a terapia jedinou metódou liečby porúch nálady. Táto metóda však bohužiaľ nie je všeliekom všetkých prípadov depresie.

V skutočnosti tieto tablety môžu mať mnoho početných vedľajších účinkov.

 

Depresia môže byť spôsobená traumatickou udalosťou, patologickým procesom alebo starnutím. Z vedeckého hľadiska vedú nízke hladiny serotonínu v krvi k depresii .

Preto sú všetky lieky určené na zvýšenie množstva serotonínu v tele, ale nemôžu byť považované za účinné o 100% . Ľudia môžu stráviť roky, keď sa snažia pomôcť s drogami a terapiou a nemôžu získať požadovaný výsledok, zatiaľ čo výber správnych potravín môže hrať dôležitú úlohu.

Tipy, ako zahrnúť kešu do stravy.

Kešu sú oveľa jednoduchšie zahrnúť do vašej stravy, ako si myslíte. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je ako občerstvenie. Vyprážané kešu s korením a trochou cukru a vaše chutné a výživné občerstvenie je pripravené. Okrem toho, ak držíte orechy v suchom, zapečatenom obale, pretrvávajú niekoľko mesiacov.

Môžete tiež nahradiť mäso v šaláte s hrstkou kešu. Sú tiež bohaté na bielkoviny. Vyskúšajte nádherné ázijské jedlo. Grilované krevety, zelený hrášok a kešu a hlavné jedlo na večeru je pripravené!

Namiesto toho, aby ste trávili čas a peniaze na drahé lieky a liečbu, radšej sa snažte upraviť stravu. To je určite bezpečnejšie a často aj lepšia alternatíva.

ZDROJ: FITHACKER.RU 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>