Začnite máčať nohy v jablkovom octe, ak ste to ešte nikdy nerobili, vyskúšajte to. Účinok vás prekvapí

Dnes vám predstavíme výhody namáčania nôh v jablkovom octe. Ak ste to ešte nikdy neurobili, vyskúšajte to. Má veľmi cenné vlastnosti, ktoré určite budete radi a začnete používať túto metódu častejšie, aby ste sa postarali o svoje nohy.

Aby ste pochopili výhody máčania v jablkovom octe, mali by ste najprv poznať jeho vlastnosti. Kyselina octová, ktorá sa tvorí vo fermentačnom procese, má silný antimikrobiálny účinok a zabíja baktérie. Môžete ju dokonca použiť vo svojej kuchyni na dezinfekciu rezných dosiek alebo riadu. Mnoho ľudí ju tiež používa na odstránenie bradavíc alebo na liečbu mykózy. Tu sa zaoberáme antifungálnymi vlastnosťami a keď používame verejné bazény alebo sprchy, sme vystavení infekcii mykózou pre nohy. Ocot tiež zabraňuje procesu starnutia pokožky a pomáha jej regenerovať. Je tiež bohatá na vitamíny alebo mikroživiny, ktoré dodávajú pokožke ráz.

Samozrejme, pitie jablčného octu má ďalší rad výhod, ale dnes o tom nebudeme hovoriť. On bude mať len kontakt s pokožkou našich nôh a budeme diskutovať o výhodách tejto aplikácie. Avšak, ak ste zvedaví, čo sa dá dosiahnuť jablčným jablčným octom, tu ste vítaní .

Ako močiť nohy v octe

Príprava takéhoto kúpeľa na nohy je veľmi jednoduchá. Do misy nalejte 4 litre vody a pohár jablkového octu. Voda by mala byť dostatočne teplá, aby ponorenie nespôsobilo popáleniny. Samozrejme, množstvo môže byť znížené alebo zvýšené. Všetko závisí od veľkosti misy. Najlepšie je mať celú nohu pod vodou. Také nohy na 15 minút a aké budú výhody? Už prekladáme.

Antibakteriálny účinok

Kvôli antibakteriálnemu účinku táto liečba zabíja všetky baktérie, ktoré sa nahromadia na nohách, a to znižuje nepríjemný zápach. Preto, ak máte problém s potenie pečene a nepríjemný zápach je pre vás trapný, použite túto liečbu na niekoľko dní a vy sa zbavíte problému.

Mykóza

Už sme sa zmienili o antifungálnych vlastnostiach jablčného octu. Preto ak máte problém s mykózou pre nohy, potom môžete začať používať denné namáčanie nôh v octe na boj proti chorobe doma.

Opuch

Opuchy nôh nie sú pekné, ale je to tiež bežný problém pre mnoho žien. Nepohodlné topánky, hodiny strávené na nohách. To všetko spôsobí, že naše nohy sa oplodia a bolestia. Taká liečba nám pomôže a uvoľní nás. Zlepšuje obeh v nohách a postará sa o ne.

Suchá koža

Táto metóda hydratuje pokožku veľmi dobre, je tiež potrebné využiť pemzu, aby sa zbavil mŕtvej kože alebo peeling. Vďaka tomu sa postaráte o nohy. Odstráňte suchú pokožku na podpätkoch. Budete ho vyživovať a zvlhčovať.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>