Začnite jesť toto… Zväčšia sa vám prsia! Tu je návod, ako zväčšiť hrudník bez použitia radikálnych chirurgických zákrokov!

Od detstva ma varovala moja babička – nejedzte veľa kapusty a potom ti narastú veľké prsia. No, samozrejme, potom som jej uverila a pokúsil sa ju jesť čo najmenej. Ja, aby som bola úprimná som jej až tak neverila, ale môže to byť naozaj pravda a niekomu z kapusty môžu narásť prsia. To hovorí výskum!

Ženské prsia sú najdôležitejším znakom ženskosti, ktorému muži v prvom rade venujú pozornosť, presnejšie nie na jej prítomnosti, ale na veľkosti prsníkov.

Mnohí veria, že krása ženy v podstate závisí od krásy jej prsníkov.  Niektoré dievčatá sa za svoje maléprsia hambia. A ako ich môžete zväčšiťbez toho, aby ste sa obrátili na chirurgov? Genetická predispozícia je hlavnou vecou, ​​od ktorej závisí veľkosť ženského prsníka. Často sa stáva, že ak má matka dostatočne veľkú poprsie, potom bude jej dcéra rovnaká. Avšak aj vtedy, ak je otec v rodine hrubý, potom dcéra môže mať aj elegantné prsia, ale to sa stáva menej často.

Mnohé štúdie naznačujú, že prsia rastú z kapusty!

Výhody kapusty na prsia:

  • Zabraňuje mastopatii a cystám, chráni pred rakovinou prsníka, zlepšuje štruktúru mliečnych žliaz vďaka vláknu. Všeobecne platí, že kapusta pre prsníky užitočná, ale nie v náraste, ale v zotavovaní.
  • Aby prsia boli elastické, kapusta tiež pomôže. Zvyšuje pružnosť pokožky a odstraňuje trosku, podporuje metabolizmus lipidov. To znamená, že kapusta je užitočná na zlepšenie vzhľadu prsníka.
  • Môžete použiť kapustu v rôznych formách: dusená, čerstvá, kyslá kapusta, šťava. Je užitočná pri všetkých prípravkoch. A v akomkoľvek množstve.

Hoci hlavnou a najrýchlejšou metódou augmentácie prsníkov je stále plastická chirurgia, najviac radikálnym a prirodzeným riešením so zvyšujúcou sa veľkosťou prsníka je kapusta!

Kapusta naozaj má priaznivý vplyv na rast prsníkov, je to neuveriteľné, ale táto zelenina môže ovplyvniť rast ženských prsníkov.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>