Začnite jesť dve vajcia denne a týchto 8 zmien zbadáte na vašom tele

Ľudia jedli vajíčka od úsvitu času. Kuracie vajcia majú jedinečné zloženie a sú naplnené mnohými prospešnými živinami. Odporúčané množstvo vajec, ktoré by ste mali konzumovať denne, je 2-3, podľa nedávnych štúdií.

V prvom rade skutočne začnete strácať telesnú hmotnosť

  • Ak máte zvyk mať na raňajky kuracie vajcia, mali by ste si uvedomiť, že vám to poskytne len dostatočné množstvo energie a kalórií, čo vám pomôže zbaviť sa nadbytočného tuku na základe nedávnej britskej štúdie. Pri konzumácii vajec na raňajky budete plní dlhší čas a znížite celkovú spotrebu potravy.
  • Jedením dvoch vajíčok každý deň dodávate telu potrebné množstvo; fosfolipidy vitamíny, ktoré sa skladajú z mozgu. V prípade, že vám chýba tento druh vitamínov, môžete čeliť krátkym a v ťažších prípadoch dlhodobej strate pamäti.
  • Takmer 90% žien vo veku od 35 do 40 rokov si znížilo vrásky a kožné ndokonalosti v dôsledku dennej konzumácie vajec. To je podľa najnovšieho výskumu uverejneného v holandskom časopise o zdravotnej starostlivosti.
  • B vitamíny sú veľmi dôležité, pokiaľ ide o tvorbu pohlavných hormónov. Vitamín typu B9 pomáha v procese tvorby nervovej trubice a tiež červených krviniek a v dôsledku toho znižuje nebezpečenstvo potenciálnej mentálnej retardácie. Jedno jediné vajíčko má 7 mg tohto špecifického vitamínu B9.
  • Kuracie vajcia sú docela bohaté na luteín, jednu z najdôležitejších látok, ktoré sú zodpovedné za to, že majú ostré a jasné vízie založené na nedávnych štúdiách vykonaných v USA. Akýkoľvek nedostatok luteínu vo vašom tele môže znížiť vaše videnie a spôsobiť škodlivé komplikácie.
  • Fosfolipidy prítomné vo vajciach stimulujú eradikáciu toxínu z oblastí pečene. Vitamín B12 a biotín sú mimoriadne dôležité pre regeneráciu pokožky a vlasov.
  • Ženy, ktoré pravidelne konzumujú vajíčka, je menej pravdepodobné, že budú postihnuté malignitou prsníka o 15%, pretože cholín znižuje riziko malignity a je kľúčovou súčasťou mozgu.

ZNIŽUJTE NEBEZPEČENSTVO KARDIOVASKULÁRNEHO AILMENTU

Vzhľadom na veľké množstvo fosfatidov cholesterolu [nachádzajúceho sa v kuracích vajciach] je možné udržať rovnováhu medzi nebezpečenstvami kardiovaskulárnych ochorení. Musíte si uvedomiť, že to nie je škodlivé pre zdravie; na rozdiel od toho skutočne znižuje hladinu produkcie cholesterolu vo vašom tele. Vajcia sú pomerne bohaté na kyseliny omega 3, čo skutočne znižuje počet triglyceridov v krvi; čím sa znižuje riziko kardiovaskulárneho ochorenia.

ZDROJ:homeremediesgarden.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>