Začínajú vám rásť šedinky? Vráťte hodiny späť. Vyskúšajte tento staromódny liek a zbavíte sa šedivých vlasov navždy! Všetko, čo potrebujete, je jedna zložka a výsledky vás prekvapia!

Na trhu je množstvo chemických farbív na vlasy, ktoré môžu zakryť šedé vlasy, ale mnohí ľudia uprednostňujú prirodzené riešenia. Ak sa vaše vlasy mihajú predčasne šedou alebo máte niekoľko šedých vlákien, ktoré chcete zakryť, prírodné prostriedky môžu ponúknuť určitú schopnosť vrátiť späť hodiny a vrátiť vlasy späť do svojej prirodzenej farby. Existuje veľa aktuálnych riešení, ktoré môžete urobiť priamo doma, aby ste skryli účinky šedivých vlasov, ale toto staromódny liek, ale je najlepší.

Takto to dokážete:

  1. Olúpajte asi päť zemiakov a zoberte jednu šálku šupiek. Nebudete potrebovať samotné zemiaky, takže ich môžete používať na jedlo.
  2. Do hrnca nalejte dve šálky studenej vody a pridajte šupky zemiakov.
  3. Priveďte do varu. Znížte teplotu a varte 5 minút.
  4. Vezmite hrniec zo sporáka a nechajte ho úplne vychladnúť.
  5. Preceďte tekutinu.
  6. Pridajte niekoľko kvapiek rozmarínu alebo levanduľového oleja, aby ste ju odfarbili a vylejte chladnú zmes do sklenenej nádoby s tesným uzáverom.
  7. Použite to ako vlasové plákanie po šampónovaní vlasov.
  8. Šampón použite, ako vždy, opláchnite šampón, potom vmasírujte zemiakovú kôrovú vodu do vlasov. Nezmývajte ju.
  9. Sušte, akoobvykle.

Tak to urobte, vyskúšajte to a zbavte sa šedých vlasov navždy!

ZDROJ:keepyourbody.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>