Zabudnite na silikónové prsia, sú drahé a dokonca môžu poškodiť vaše zdravie, radšej siahnite po 5 rastlinách, ktoré podporujú rast prsníkov

Nové trendy prinášajú nové požiadavky. Preto sa veľa žien rozhodlo pre plastickú chirurgiu, aby získali požadovaný vzhľad.

Plastická chirurgia je drahá a často to znamená, že sa dostanete do dlhu za pár ďalších veľkostí. Nie je potrebné ísť pod nôž, keď môžete zvýšiť veľkosť poprsia prirodzene prostredníctvom stravy.

 • Aníz

  Táto bylinka je pôvodom zo stredomoria, je bohatá na látky podporujúce rast poprsia.

  Podľa jednej štúdie z roku 1980  aníz podporuje tvorby estrogénu, ktorý je zodpovedný za rast pŕs, používa už celé storočia. Ďalšou aktívnou látkou v aníze je polymér anetol.

  Odporúča sa užívať anízový olej alebo vo forme čaju, ktorý môže byť konzumovaný denne.

 • Senovka grécka

Senovka je najprospešnejšou z celej skupiny. Je to semeno, ktoré pochádza z Grécka. Všetko, čo potrebujete, je vložiť ho do vody cez noc a ďalší deň by ste mali masírovať prsia s touto vodou. Nájdete ju v každej bylinnej lekárni.

 • Fenikel

Fenikel obsahuje vysokú úroveň fyto-trogénov, ktoré pomáhajú stimulovať vlastný progesterón vo vašom tele. Fenikel tiež pomáha telu produkovať viac prolaktínu, ktorý stimuluje produkciu mlieka a rast tkaniva prsníkov.

 • Sladké drievko

Je podobné feniklu a poskytuje rovnaké účinky. Odporúča sa užívať 1 ml extraktu 3 krát denne. Sladké drievko by nemali užívať tí ľudia, ktorí trpia na nízky krvný tlak.

 • Lopúch

Lopúch obsahuje látky, ktoré zvyšujú prietok krvi do pŕs a tým im prinášajú viac živín potrebných pre ich rast. Pri jeho užívaní budú lepšie fungovať aj ďalšie pohlavné orgány.

Konzumuje sa koreň lopúcha. Ako klinická dávka sa udáva 2 gramy koreňa denne.

ZDROJ:lushzone.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>