Vždy, keď pociťujem veľký stres, okamžite si spravím túto 5 minútovú masáž na prstoch, vždy zaberie

Masáž sa používa po stáročia a považuje sa za jeden z najefektívnejších prostriedkov na zachovanie zdravia. Nemusíte navštíviť kozmetický salón na masáž a bude trvať len 5 minút Vášho času.

Kedykoľvek počas dňa, v práci alebo na dovolenke s touto masážou dosiahnete maximálny účinok v minimálnom čase.

Procedúra masáže je nasledovná:

Cvičenie 1

Chyťte malý prst palcom a ukazovákom, potom jemne potriasajte, aby ste uvoľnili svalové napätie. Otočte malým prstom v smere hodinových ručičiek a po 10 sekundách zmeníte smer. Vykonajte to isté cvičenie na ostatných prstoch vašich rúk.

Cvičenie 2

Stlačte koreň každého prsta, pretože každý je spojený s konkrétnou funkciou nášho tela. Napríklad stlačením základne palca uvoľní dýchacie cesty a nosné dutiny, pretože na konci palecovej reflexnej zóny je spojenie s pľúcami.

Cvičenie 3

Jednou ruku stlačte päsť, ale uistite sa, že necháte nejaký voľný priestor a vložte doňho palec druhej ruky. Potom vytlačte päsť silnejšie, pokúste sa vytiahnuť palec alebo vytiahnuť a posunúť. Urobte to isté s ostatnými prstami.

Cvičenie 4

Nakoniec je dobré potriasť rukou. Potrebujete, aby ste cítili teplo a úľavu. Naše prsty pracujú pre nás a je potrebné venovať pozornosť, uvoľniť ich a budú s nami bojovať a pomáhať odstraňovať váš stres.

ZDROJ:healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>