Vyzeráte mlado a váš krk prezrádza váš pravý vek: jednoduché spôsoby, ako ho udržať mladý

Najčastejšie vek ženy nie je rozpoznaný tvárou, ale krkom. Prvé známky vyčerpania tejto oblasti sa objavujú už za 25-30 rokov. Samozrejme  v tomto veku sú sotva badateľné, avšak, čím skôr začneme sa starať o seba, tým dlhšie budete vyzerať svieža a mladá. Dnes vám povieme, že nenechať rozpoznať svoj vek  Venus kruhy“ a udržať pružnú kožu.

Dôvody, pre ktoré krk predčasne starne

Prečo krku starne rýchlejšie, než človek? Hlavným dôvodom je malé množstvo subkutánneho tuku v epiteliu. Tiež proces rozpadu môže urýchliť jednotlivé faktory, napríklad, depresie, únava,nesprávna strava, diéty, žijúci v oblasti s nepriaznivým prostredím, fajčenie a konzumácia alkoholu. Navyše, skorý vzhľad vrások na krku môže prispieť k zlému držaniu tela a nesprávnemu skusu.

Aby ste zaistili, že ich nebude vidieť príliš skoro, krk potrebuje komplexnú starostlivosť.

 Zoberme si základné kroky , ktoré pomôžu udržať pevnosť a pružnosť pokožky:

  • Nespite na vysokom vankúši. Mnohí z nás po náročnom dni obľubujú spánok, na veľkom a mäkkom vankúši. Pamätajte si, že ak nechcete starnúť pred časne, mali by ste sa vzdať svojho zvyku. Odborníci odporúčajú nákup tenkých ortopedických vankúšov.
  • Nechráňte krk príliš často. Ak ste neustále používať šály, šatky a oblečenie s vysokým golierombuďte pripravení, že váš krk stratí pružnosť predčasne. To je spôsobené skutočnosťou že uzavretá koža, rýchlo stráca vlhkosť , stáva sa suchou.
  • Čistite, tonizujte a zvlhčite. Ráno nezabudnite opláchnuť pokožku krku studenou vodou. Potom môžete očistiť oblasť s čistiacim mliekom alebo gélom. Sviežosť a žiarivosť pokožky dávajú kozmetický-tonizujúce činidlá, napríklad, bez alkoholu mlieko. Ihneď po očistení a tonizácii nezabudnite aplikovať krém na krk. Okrem toho, kozmetičky radia niekoľkokrát týždenne robiť mäkký peeling, ktorý odstráni odumreté bunky a zlepšuje krvný obeh, ale tiež dopriať si masku na krk nezaškodí – výživnú, vitamínovú, spevňujúcu, omladzujúcu.
  • Chráňte pokožku pred slnkom. Ochrana pokožky krku pred slnkom je jednou z najdôležitejších fáz starostlivosti o Váš vzhľad. Je to UV žiarenie, ktoré zničí kolagén a elastín, hlavný bojovníci na mladosť.
  • Nechajte sa masírovať. Masáž krku , ktorá sa dá urobiť doma, je vynikajúci spôsob zvlhčovania a udržiavania tónu. Naneste výživný olej, a potom jemnými pohybmi bez natiahnutie kože masírujte, chodiť na celom dekolte, pohybujúc sa od stredu hrudníka na ramená a potom sa od základu krku až k brade..
  • „Pozrite sa na hviezdy.“ Horizontálne vrásky na krku , nazývané  Venušské krúžky“, vznikajú v dôsledku uvoľnenia svalov. Na radu Brigitte Bardot, aby ste sa vyhli ich skorému vzhľadu, musíte sa pozrieť častejšie na hviezdy, pripúšťa herečka.
  • Urobte  fitness“ na krk. Ďalším efektívnym spôsobom riešenia problému vyblednutia kože krku je  feysfitness. Na krku, rovnako ako na tvári, máme aj svaly, ktoré sme takmer necvičili. Ak začnete robiť špeciálne cvičenia, potom  krk bude vyzerať mladšie.

ZDROJ:cosmo.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

error: Content is protected !!