Vyžeňte parazity z čriev, vyskúšajte tento koktail, je 100% prírodný

Črevné parazity nie sú nezvyčajné, ale keď sme zdraví, je nepravdepodobné, že by nám ublížili. Problém nastáva, keď sme oslabili imunitu. Ako vieme, že sa parazity vyvíjajú v našom tráviacom systéme? Príznaky nie sú zrejmé, často to môžu byť bolesti hlavy, nespavosť, slabosť alebo nechutenstvo alebo naopak. Môže sa objaviť náhle zníženie hmotnosti, zvracanie, nevoľnosť alebo hnačka. Aj keď sa väčšina symptómov objavuje v pokročilom štádiu, stojí za to sa poradiť s lekárom, keď cítime, že sa niečo týka. Môžeme tiež začať konať samostatne a vyskúšať tento koktail, ktorý je 100% prírodný.

Kokteil, ktorý odstraňuje parazity

prísady:

  • 3 čerstvé figy
  • 30 tekvicových semien – surové
  • 100 ml vody

Príprava je veľmi jednoduchá. Semená ošúpajte a rozdrvte. Potom premiešajte ingrediencie v mixéri a vypite hotový koktail ráno pred raňajkami po dobu 14 dní. Zdá sa, že je najlepšie piť o 7:00, pretože potom naše črevá fungujú najúčinnejšie.

Čo sú parazity tráviaceho ústrojenstva?

Paraziti jedia na naše náklady. Najčastejšie sa dostávajú do nášho tela cez zažívací trakt. Je to dôsledok nedostatočnej osobnej hygieny, napríklad neumývania rúk pred jedlom, ale samozrejme to môže byť spôsobené tým, že niekto pre nás pripravil jedlo a zabudol na tieto pravidlá.

Larvy parazitov sa nachádzajú aj v surovom mäse alebo vode. Priamy kontakt s domácimi zvieratami niekedy stačí. Preto nie je také ľahké vyhnúť sa parazitom a ich chytanie nie je hanba. Stáva sa to.

Najčastejšie príznaky parazitov

  1. hnačka
  2. bolesť žalúdka
  3. pomalý rast tela
  4. únava
  5. suchý kašeľ
  6. poruchy chuti do jedla

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>