Vyvarujte sa týmto 10 potravinám vyrobených v Číne, sú vyrobené z plastu, obsahujú pesticídy a chemické látky, ktoré spôsobujú rakovinu

Nedávno som čítal článok o spoločnosti AltHealthWorks.com o falošnej ryži, ktorá sa vyrába v Číne. Ryža sa vyrába z plastu, verte tomu alebo nie, a nikto s tým nič nerobí. Prirodzene, ako zdravotný obhajca a výskumník potravín a ako sa spracovávajú potraviny, myslel som si, že to príde ďaleko.

Plastová ryža? Príjem dokonca malých množstiev plastu je strašný pre tráviaci systém a hormóny. BPA (chemická látka) v plastickom mimickom estrogéne a tento hormón sa v tele vstrebáva v priebehu požití.

Raz za čas by som z Číny počul niečo bláznivého a bol z toho dôvodu vždy unavený jedlom z Číny. Musíte si myslieť, že nielen to, že sa potraviny prepravujú z druhej strany sveta (len si prečítajte, čo sa môže stať počas tejto doby a možnou expozíciou alebo kontamináciou), ale za to, čo niektoré čínske spoločnosti robia s jedlom. To je falošné a tak lacné, ako je to ľudsky možné. Čína používa svoje inovatívne metódy, ktoré používajú na výrobu lacných technológií, hračiek a iných spotrebných výrobkov a uplatnenie tohto prístupu k jedlu, čo je absolútne nebezpečné.

1.TILAPIA FISH:

Tilapia je bežne chovaná v Číne. Tieto ryby sú jedny z najhorších, najaktívnejších a najnebezpečnejších rýb, s ktorými sa môžete stretnúť. Tilapia ryby budú jesť čokoľvek, čo je porovnateľné s rybami a na chov rýb je malý bazén odpadových vôd, v ktorom ryby žijú. Je to jeden z najhorších nákupov rýb, ktoré si môžete kúpiť a je všeobecne známe, že v Číne morský- chovatelia potravín dokonca nechajú svoje deti jesť morské plody, ktoré hospodária, to by vám malo niečo povedať. 80% Tilapie v Amerike pochádza z Číny.

2. ČÍNSKÉ JABLKÁ:

Verte, alebo nie, približne 50% jablkového džúsu predávaného v Spojených štátoch pochádza z Číny. Čína je najväčšou krajinou produkujúcou pesticídy na svete a dokonca ani nezačala riešiť pesticídy ani chemické zvyšky v potravinách. Odporúčam vám úplne zabrániť jablkovej šťave, pre seba a vaše deti. Ovocná šťava je príliš bohatá na cukor a lepšie sa zmieša so zeleninovou šťavou pre hladinu cukru v krvi.

3. FISH:

Treska je ďalším typom rýb, ktoré sa chovajú v Číne. Táto ryba nie je zdravá a žije vo vlastnom odpade. V súčasnosti je z Číny iba viac ako 50% americkej tresky.

4. SPRACOVANÉ HUBY:

Americkí inšpektori zistili, že z Číny sú napadnuté huby. Niektorí výrobcovia v Číne idú tak ďaleko, že označujú tieto spracované huby za organické, aby zvýšili svoje zisky. Ak si vyhľadáte na google, zistíte, že v Číne existuje veľa „tajomných húb“, úplne falošných. 34% spracovaných húb pochádza z Číny. Robte to najlepšie, aby ste vedeli svoj zdroj, kúpte si miestne a pravé organické!

5. KURACIE:

V roku 2013 Ministerstvo poľnohospodárstva USA schválilo predaj čínskeho kurčiat v Amerike. Mnohí odborníci na bezpečnosť potravín sa zaoberajú kvalitou tohto kuracieho mäsa, pretože Čína je krajinou, kde sú bežne vtáčie chrípky a choroby prenášané potravinami. Okrem toho Čína vyrába viac pesticídov ako ktorákoľvek iná krajina na svete a je znečistená nielen tým, ale aj masovou výrobou a priemyslom.

6. PRIEMYSELNÁ SOĽ:

Priemyselná soľ je nevhodná na ľudskú spotrebu, ale priemyselná soľ sa predávala 13 rokov ako stolová soľ! Priemyselná soľ môže spôsobiť duševné aj fyzické problémy, hypotyroidné problémy, ako aj poruchy reprodukčného systému.

7. ZELENÝ HRÁŠOK:

Ešte ďalší blázon z tohto svetového scenára. Zelený hrášok v Číne bol nájdený v roku 2005 a možno ho stále vyrábať ešte dnes. Tieto falošné hrášky boli vytvorené so snehovým hráškom, sójovými zrnami spolu so zeleným farbivom a metabisulfitom sodným (chemická látka, ktorá sa používa ako bielidlo a ako konzervačný prostriedok). Toto farbivo je zakázané používať na produkciu, pretože môže spôsobiť rakovinu, ako aj zabrániť prirodzenej schopnosti tela absorbovať vápnik. Tento zelený hrášok tiež nezmäkol, keď bol varený a voda sa zmenila na neprirodzenú zelenú farbu. Tak sa vyhnite zelenému hrášku z Číny.

8. KORENIE:

Predajca v Číne zbieral bahno a predával ho ako čierne korenie a taktiež vzal múku a predával ju ako biely korenie. Číňania nedisponujú veľkou náležitou starostlivosťou v regulačných systémoch týkajúcich sa potravín a bezpečnosti.

9. ČÍNSKY CESNAK:

Naši inšpektori našli tiež zlý cesnak z Číny. Cesnak z Číny je sprevádzaný chemikáliami viac než hojne a tento cesnak je chemická zmes. 31% cesnaku predávaného v USA pochádza z Číny.

10. PLASTOVÁ RYŽA:

Ako som už spomenul v tomto článku, vyrába sa falošná plastová ryža. Predpokladá sa, že je skutočne vyrobená zO zemiakov a falošnej sytetickej živice. Pri varení ryža zostane tvrdá a nechutí ako obyčajná ryža. Predpokladá sa, že dlhodobé účinky tohto jedla môžu byť rakovinové.

zdroj:keepyourbody.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>