Vytvorte si dokonalý tvar postavy s diétou Geisha, za 4-5 dní budete o 3 kg ľahšia

Pre mňa strava tohto slova prakticky neexistuje, pretože to je spôsob
života. Nepreháňajte, nejedzte po 18 hodine, ale ak naozaj chcete a nechcete pribrať, potom ľahký šalát nebolí. Pite 1,5-2 litra vody za deň, zelený čaj a neseďte, pohybujte sa vo svojom voľnom čase. Áno, môžete sa niekedy odvrátiť od pravidiel, ale s mysľou. Ale niekedy sú v mysliach túžby zmeniť niečo v sebe, vylepšovať skúste to na sebe, v živote musíte experimentovať.
Potom skúste niečo zaujímavé. Dnes vám poviem o mojich dojmoch z „diéty Geisha“, ktorá pomáha stratiť pár kíl, hlavne preto, že je navrhnutá na 4-5 dní.

Čo je to diéta?
Sú to veľmi nízke kalórie – len 800 kalórií denne. Okrem toho môžete používať iba určité produkty. Použitie soli počas tohto obdobia by sa malo podľa možnosti výrazne znížiť alebo dokonca odstrániť soľ z výživy.Tu sú produkty, ktoré sú povolené na spotrebu:

  • tofu
  • ryby
  • ryža
  • mlieko
  • zelený čaj
  • morské plody
  • zelenina
  • ovocie

 


Ryby a morské plody obsahujú veľa bielkovín. V dôsledku toho uspokojujú hlad. Okrem toho je to proteín, ktorý vám umožňuje rýchlo rozkladať tuky a nestrácať svaly.Ryža je zdrojom komplexných sacharidov, čo znamená, že vás dlhodobo nasýtia. Hodinu potom, čo ju budete jesť, nebudete chcieť jesť a energia bude trvať dlho.

Tofu je veľmi výdatný a ľahký produkt, ktorý obsahuje málo kalórií.

Zelenina a ovocie obsahujú veľa vitamínov a minerálov, rovnako ako vlákniny. V dôsledku toho sú dobre nasýtené.

Zelený čaj je známy spaľovač tukov. Odstraňuje toxíny a aktivuje metabolizmus. V deň môžete piť štyri šálky nápoja. Ráno je žiadúce s mliekom. Mlieko by sa malo vybrať s obsahom tuku najviac 2,5%. Mliečny čaj je vhodný na odstránenie nadbytočnej kvapaliny.

Všetky ostatné produkty nie sú povolené. To znamená, že krupica (okrem ryže), mäso, sladkosti, pečivo a všetky mliečne výrobky sú takmer vylúčené.

VYTVORTE SI JEDÁLNIČEK

Z povolených produktov môžete vytvoriť ľubovoľné menu. Ale musíte mať na pamäti, že je lepšie jesť večer zeleninu alebo ryžu.

Samozrejme, ponuka môže byť podľa vášho vkusu. Môžete napríklad variť morské plody s ryžou alebo ovocným šalátom. Všetko závisí od vašich preferencií. Hlavnou vecou je používať iba povolené produkty.

Počas niekoľkých dní po ukončení musíte jesť zeleninu, mliečne výrobky, ryžu, rôzne polievky. A mäso a sladkosti by mali byť ostro obmedzené.

Výhody stravy spočívajú v tom, že váha rýchlo klesá. Okrem toho telo vyčistí nečistoty a prebytočnú vodu. A napriek tomu je toto jedlo dobre tolerované. Koniec koncov, ryby, mliečny čaj a ryža sú dobre nasýtené.

Vo všeobecnosti, ako akákoľvek špeciálna strava, „diéta gejša“ má svoje výhody a nevýhody. Hlavná vec je starostlivo sledovať vaše zdravie. Ak sa necítite dobre, mali by ste diétu prerušiť.
Počas tohto obdobia som stratila 3-4 kg, ale moja váha nie je veľmi veľká 55-57 kg.
Vždy po novom roku nastupujem na takúto stravu, skúsite to aj vy?

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>