VÝSTRAHA ŽENÁM! Nikdy nejedzte túto časť kuracieho mäsa! Dôvod vás bude šokovať …

Tento príbeh bol odoslaný jedným z našich čitateľov, aby bol na požiadanie anonymný! Je dôležité, aby ste vedeli, že ide o skutočný životný príbeh a prečítajte si tento článok pre viac informácií o tomto upozornení:

„Moja kamarátka nedávno zaznamenala rast v jej lone a podstúpila operáciu na odstránenie cysty. Odstránená cysta bola naplnená tmavou farbou krvi. Myslela si, že sa po operácii zotaví, ale bolo to veľmi zlé. Po niekoľkých mesiacoch po operácii to neustúpilo. Ona šla k jej gynekológ pre konzultáciu. Počas konzultácie, jej lekár položil otázku, ktorá ju zmiatla. Spýtal sa, či sa často konzumujú kuracie krídla a ona odpovedala áno, premýšľal, ako vedel o ich stravovacích návykoch. “

Mnohí experti po celom svete tvrdia, že kurčatám injekčne podávajú steroidmi, aby urýchlili rast, aby mohli byť splnené potreby tejto spoločnosti. Táto potreba nie je iná ako potreba jedla.

Kurčatám sa vstrekujú steroidy do krku alebo na krídlach. Preto v týchto častiach kurčiat, že najvyššia koncentrácia steroidov.

Tiež by ste mali vedieť, že tieto steroidy majú strašné účinky na telo, pretože urýchľuje rast. Má ešte nebezpečnejší účinok na ženy, pretože spôsobí zmeny vo vašich hormónoch, čo vedie k tomu, že ženy sú náchylnejšie k rastu cysty v maternici a prsiach.

ZDROJ:fitbodycenter.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>