Výsledok je zaručený! Žlté zuby vybielite za menej ako 2 minúty

Zuby pozostávajú z vrstiev, ktorých sklovina je vonkajšia vrstva. Hoci je to najmineralizovanejšie tkanivo v tele, je stále náchylné na rozklad.

Ak ste hľadali spôsob bielenia zubov bez rizika poškodenia alebo nadmerného bielenia, prečítajte si ďalej.

6 prírodných produktov na bielenie zubov

1. Aktívne uhlie

Otvorte kapsulu v pohári. Použite zubnú kefku a dajte na ňu aktívny uhlíkový prášok. Zuby kefujte tak, ako to bežné, a potom ich opláchnite vodou.

2. Sóda a peroxid vodíka

Zmiešajte dve až tri polievkové lyžice sódy na pečenie s malým množstvom peroxidu vodíka na vytvorenie pasty. Zuby kefujte veľmi jemne, pretože jedlá sódy je trochu zrnitá.

3. Opláchnite kokosovým olejom

Vezmite lyžicu oleja a opláchnite ho v ústach 20 minút. Tento jednoduchý trik pomáha predchádzať rozpadu zubov, bieleniu zubov a znižuje zápal ďasien.

4. Kurkuma

Toto korenie zázračne vyprázdňuje špinu a zuby bieli. Mix kurkuma s roztaveným kokosovým olejom vytvoriť pastu. Naneste na zuby a nechajte zmes pracovať asi tri minúty pred opláchnutím.

5. Jablčný ocot

Ocot je veľmi kyslý a poškodzuje zubnú sklovinu, preto sa uistite, že ho zriedime predtým, než ho použijete na tento účel.

6. Jahody, soľ a sóda na pečenie

Zmiešajte dve alebo tri jahody a pol čajovej lyžičky jedlej sódy. Aplikujte zubnú pastu na zuby pomocou zubnej kefky a nechajte niekoľko minút. Uistite sa, že ste si zuby a vyčistite ústnu dutinu, pretože jahody majú malé semená, ktoré sa môžu zaseknúť medzi zubami.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>