Vyskúšajte takú jednoduchú masáž s lyžičkami a výsledok vás šokuje!

Masáž s lyžičkami je jedinečná terapia, ktorú ponúka známa doktorka Renee Kochová. Dôkladne študovala techniku ​​masáže lyžičiek a na svojom základe vyvinula unikátnu techniku, ktorá umožňuje komplexné omladenie tela.

Budete prekvapení, ale masáž teplej alebo studenej lyžice môže priniesť výsledok, ktorý sa dá dosiahnuť len pomocou drahých kozmetických procedúr.

Stručná história masáže s lyžicami

Ako je známe z biografie Renée Koch, v detstve, mu matka liečila jej modriny so studenou lyžicou. Kovovú lyžičku vložila do studenej vody a bola aplikovaná na postihnutú oblasť. To umožnilo normalizovať krvný obeh a prietok lymfy, odstrániť nadbytočnú tekutinu z tkanív a tonizovať svaly. Doteraz je Dr. Koch známy ako úspešný lekár, autor vlastných techník a inovácií. Jednou z najznámejších z jeho prác sú masážne techniky na omladenie a utiahnutie pokožky, odstránenie akumulácie tuku a tiež proti celulitíde.

Priebeh postupov odstráni tuk na bokoch a bruchu. Okrem toho sa postupy zbavia modrín a vakov pod očami.

Ako sa masírovať s lyžičkami

Ak chcete vykonať celý komplex masáží, potrebujete len lyžičky a masážne podklady. Ak sa obávate o svoje masážne schopnosti – nestojí to za to. Hlavná vec je robiť všetko, čo je uvedené v pokynoch. Dodržiavaním všetkých pravidiel získate plný postup, ktorý presne prinesie dobrý výsledok. Preto vám odporúčame, aby ste si práve teraz vzali lyžice a uistite sa, že pochopíte, ako sa to deje.

Pravidlá masáže s lyžičkami

Všetky pohyby sú výnimočne kruhové. Po prvé, pohyby sú v smere hodinových ručičiek, a potom po. Masáž v smere hodinových ručičiek, musíte ľahko stlačiť lyžicu. A masáž proti smeru hodinových ručičiek je extrémne zakázané stlačiť. Hrozí nebezpečenstvo zvrátenia odtoku nadbytočnej tekutiny. Koža by mala byť umytá, suchá, bez make-upu.

Ideálny čas na procedúry je prvých 10 minút po prebudení. Krém a prírodné esenciálne oleje – výborný základ pre masáže. Pri nákupe venujte pozornosť éterickému oleji z pšeničných klíčkov.

Metódy masáže s lyžičkami

Zvážte 7 efektívnych techník, ktoré pomôžu omladiť telo a tvár. Všetky pohyby sú veľmi jednoduché a nevyžadujú špeciálne zručnosti. Takže môžete bezpečne pokračovať.

Masáž s lyčkami na utiahnutie pokožky prsníkov

Mierne teplé lyžice a počínajúc od dutiny zóny zberača sa presuňte do podpazuší v kruhových pohyboch. Postup je možné vykonať dvoma lžičkami, súčasne na oboch stranách.

Masáž s lyžičkami na odstránenie svalovice chrbtice

V studenej tečúcej vode nechajte kovovú lyžicu vychladnúť. Začínajúc od lakťa presuňte na vnútornú časť ramena. Pamätajte, že všetky pohyby musia byť kruhové.

Masáž lyžicami proti celulitíde

Pod studenou vodou ochlaďte lyžicu, utrite ju. Namažte so smotanou. Masírujte vnútornú stranu stehien a pohybujte sa ku kolenám. Podľa toho istého princípu masírujte vonkajšiu stranu stehien.

Utiahnite zadok cez masáž s lyžičkami

Ochlaďte veľké lyžice na šalát. Pohybujte sa na bokoch, masáže od stredu po vonkajšiu časť stehien. Potom robia masážne pohyby zdola hore.

Masáž s lyžičkami na plochý žalúdok

Ochlaďte lyžicu. Okruh sa pohybuje okolo pupka. Najprv v smere hodinových ručičiek a potom v smere zhora nahor a zo stredu smerom von. Pri pohybe vonku musíte stlačiť.

Masírujte sa lyžičkami a mladosť sa vráti

Ako sa stať krásou po dobu 2 týždňov: japonská technika masáže Asahi na omladenie tváre.

Vyskúšajte takú jednoduchú masáž s lyžičkami a výsledok vás šokuje! Všetko, čo potrebujete, sú lyžice a túžba stať sa krásnejšou. Preto si lepšie nastavte si pripomienku ráno, aby ste začali cestu k omladeniu.

ZDROJ:headinsider.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>