Vyrobte si doma neuveriteľnú a efektívnu masku, vďaka ktorej sa zbavíte tmavých kruhov a prehĺbenej kože pod očami a dokonca aj vrások

Diéta zohráva obrovskú úlohu v tom, ako naša koža vyzerá a sa cíti; Avšak existujú spôsoby, ako vytvoriť krásnu žiaru a menej vrások (vrátane menej nápadných kruhov) pomocou prírodných liekov, ako je tento očný krém s esenciálnym olejom z kadidla a  bambuckého masla .

Prečo používať prírodné produkty na starostlivosť o pokožku?

Takže  rovnako  pomáhajú redukovať vrásky okolo očí? V konečnom dôsledku je základom každej  prirodzenej  procedúry  starostlivosti o pleť  dosiahnuť zdravú, hladkú, bezfarebnú, priesvitnú a elastickú pleť. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky a vyhnúť sa toxickým chemikáliám, ktoré sa nachádzajú vo väčšine komerčných produktov, premýšľajte o tom, ako vytvoriť domáce očné krémy.

Vzhľadom k tomu, že prírodné oleje sú čisté a neobsahujú toxické zložky, môžu byť bezpečne a účinne absorbované, pomáhajú vašej pokožke a oblasti okolo očí si udržujú vlhkosť, a tým znižujú výskyt vrások.

Funguje tým, že umožňuje živiny a bielkoviny v éterických olejoch, ako je olej z kadidla,  stimulovať regeneráciu buniek. Pre lepší anti-vráskový krém, skúste tento domáci očný krém dnes!

Najlepší anti-starnutie očný krém s kadidlom a bambuckým maslom

zloženie:

  • 10 kvapiek vonného esenciálneho oleja
  • 30 g čistého gélu aloe vera
  • 30 gramov nerafinovaného bambuckého masla
  • 30 gramov nerafinovaného kokosového oleja
  • ½ lyžičky vitamínu E

príprava:

  1. Zmiešajte všetky prísady dohromady v malej miske.
  2. V prípade potreby (v chladnejších mesiacoch, kedy kokosový olej je hustý), môžete mierne zahriať maslo bambusové a kokosový olej v malej panvici, pridajte zvyšok zložiek, ktoré sú budú ľahšie miešať.
  3. Nakoniec dobre premiešajte a preneste do sklenenej nádoby.
  4. Používajte každé ráno a večer okolo očí.

ZDROJ:Fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

error: Content is protected !!