Vymažte vrásky za jeden týždeň s týmto domácim krémom na tvár

Udržanie pokožky vyzerajúcej mladistvej a zdravej je dôležitou súčasťou telesnej starostlivosti mnohých ľudí po celom svete. Jemné línie, vrásky a nočné vrásky sú prirodzenou súčasťou starnutia, ale môžu byť liečené a vyhnúť sa použitím zdravého režimu starostlivosti o pleť. Existuje mnoho komerčných línií starostlivosti o pleť, ktoré sa môžu pochváliť schopnosťou vytvárať rýchle zmeny v problémovej koži, ale často používajú chemikálie, ktoré môžu byť tvrdé. Ľudia s citlivou kožou alebo tí, ktorí sa chcú vyhnúť používaniu krutých chemikálií alebo neprirodzených produktov, s radosťou môžu vedieť, aké ľahké je vytvoriť vysoko efektívny hydratačný krém na tvár s prísadami, ktoré je možné zakúpiť v každom obchodnom dome.

Ako môže byť domáci výrobok tak efektívny? 

Kľúč je jednoduchý: prirodzená hydratácia a živiny poskytované prísadami v krémoch sú tie, ktoré pokožka tváre potrebuje k prosperite. Koža často trpí bledým, vrásčitým vzhľadom v dôsledku dehydratácie, neúčinnou rutinou starostlivosti o pokožku a produktmi, ktoré sú tvrdšie, ako je potrebné. Keď sa to stane, vek je len jeden faktor v rovnici, čo znamená, že je ľahké používať prírodné produkty na obnovenie rovnováhy.

Krém využíva prírodné mandľové alebo olivové oleje, ktoré poskytujú prirodzené hydratácie a antioxidačné vlastnosti. Olivový olej sa nachádza v každom obchode s potravinami, ale mandľový olej sa pravdepodobne nachádza v lekárni alebo v obchode s prírodnými potravinami. V oboch prípadoch je veľmi dôležité použitie 100% oleja – nie zmesi. Med, ktorý má objasňujúce a antibakteriálne vlastnosti, sa nachádza aj v receptúre.

Domáci krém na vrásky

Vaječný žĺtok poskytuje cenné živiny vo forme vitamínu A, inak známe ako obľúbená zložka starostlivosti o pleť retinol. Ropná vazelína slúži ako spojivo pre tieto dôležité ingrediencie, čím vytvára ľahko aplikovateľný krém na tvár, ktorý by mal byť vyrobený v jednotlivých dávkach a uložený v chladničke.

  • 1 polievková lyžica mandľového oleja alebo olivového oleja 
  • 1 žĺtok 
  • 1 lyžička medu 
  • 2 lyžičky farmaceutickej vazelíny

Položte malú misku do širokého hrnca. Vložte vazelínu do misy a nalejte do hrnca asi 1 cm vody do misky a dbajte na to, aby ste žiadnu vodu nenaliali do nádoby. Pridajte vodu na varenie a nechajte roztaviť vazelínu. Odstráňte ju z tepla a pridajte žĺtok, med a olej a intenzívne ho premiešajte.

Naneste krém na očistenú pleť a nechajte krém na koži asi hodinu a potom ju odstráňte jemným roztokom ako minerálna voda na bavlnených guličkách alebo mäkkou žuťou.

Pretože je tento krém vyrobený zo všetkých prírodných produktov, vrátane surového žĺtka, skladujeme kdekoľvekna chladnom mieste, ale chladnička je nebezpečná. Má trvácnosť len pár dní, takže dvojité dávky nie sú rozumné pripraviť. Je to tak jednoduché, naozaj príprava trvá len 5 alebo 10 minút času.

Keď používate krém, začnete vidieť značné rozdiely vo vzhľade vašej pokožky. Vrásky budú výrazne minimalizované a pokožka bude mať zdravý, jasný tón, neutralizácia, ktorá dovoľuje, starnúci vzhľad ktorého sa chce každý vyhnúť. Retinol a antioxidanty v kombinácii s antibakteriálnymi a upokojujúcimi vlastnosťami krému sa spájajú a poskytujú prirodzené, ľahko sa vytvárajú a lacnú starostlivosť o pleť s vysoko efektívnymi výsledkami.

ZDROJ:positivemed.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>